Értékesítés támogatás teljes munkaidő állások Komárom-Esztergom megyében

8 db találat Szűrés
  • Demand Planning Analyst

    Országosan bárhonnan végezhető
    Assist in developing demand plan to achieve company goals Maintain demand planning systems and reports to improve forecast accuracy Gather and analyse relevant information (e.g. category performance and trend, business drivers) Use statistical data and tools to perform applicable...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Friss
  • Ha szereted a forgácsoló szakmát, de nagyobb szabadságra vágysz, Ha nem csak egy műhely szagát szeretnéd szagolni, Ha a megszerzett szakmai tapasztalatodat szélesebb körben szeretnéd kamatoztatni, Ha nyitott, problémamegoldó személyiség vagy!
    ma 12:55
  • Területi képviselő

    ·  Új értékesítési területek-, partnerek felkutatása ·  Meglévő partnerekkel való folyamatos személyes és telefonos kapcsolattartás ·  Meghatározott értékesítési stratégia végrehajtása ·  Kimutatások, jelentések készítése
    szeptember 17.
  • Focus exclusively on Salesforce com support and administration Handling the ongoing support requests, reports, and administrative needs of users Work with internal and external stakeholders Coordinate evaluation, scope, and completion of new development requests Create automation...
    szeptember 15.
  • Feladataid: 6-8 fős sikeres értékesítői csapat felépítése Új értékesítők indítása és pályára állítása Szakmai és emberi erőforrás menedzsment Motiváló tréningek tartása az értékesítőidnek Statisztikák vezetése, amelyek Neked segítenek a vezetésben Csapatod motiválása, összetartás...
    szeptember 14.
  • Értékesítési csapat vezetése, munkájuk irányítása, ellenőrzése Értékesítők motiválása Autó importőrökkel, kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás Riportok és beszámolók összeállítása
    szeptember 11.
Állásajánlatok Komárom-Esztergom megyében
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim