Állások, munkák német nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Regisztrált, saját Ügyfeleink teljeskörű tájékoztatása szolgáltatásainkról Telefonos egyeztetések pontos adminisztrációja A pénzügyi piac napi híreinek követése Ügyfélszámla kezelése Szoros együttműködés a marketing csapattal
    ápr. 10.
  • ügyfeleink egyedi igényeinek felmérése és az általuk megadott információk alapján 3D fürdőszobatervek készítése minőségi burkolatok és szaniter termékek és árucikkek szalonban történő értékesítése, vevők kiszolgálása ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utó...
    tegnap 12:10
  • Recepciós

    9400 Sopron, major köz
    Ügyfelekkel kapcsolattartás személyesen és telefonon, német nyelven  Számlázás és banki terminál kezelés A cég portfóliójában lévő termékek bemutatása (különböző fogászati kezelések ismertetése) Fogászati szoftver kezelése (páciens nyilvántartás kezelés) Panaszkezelés MiniCRM ren...
    tegnap 11:20
  • Feladatok: ügyfélmegkeresések fogadása telefonon, e-mailen (gépjármű ügyfélszolgálat) ügyfelek tájékoztatása, segítése, autómentés és csereautó leszervezése adatok és információk rögzítése a vállalati rendszerben kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és szolgáltatókkal...
    ápr. 03.
  • Értékesítési munkatárs

    9012 Győr, Zsigmond király utca 1.
    Kereskedelmi folyamatokban való aktív részvétel. Partnerekkel kapcsolattartás telefonon, e-mailben (vevők/szállítók) Árajánlatok készítése Műszaki támogatás Műszaki tartalmak készítése a marketinghez/webshophoz
    ápr. 02.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim