Épületgépész állások, munkák Pest megyében

5 db találat
Szűrés
  • Több éves tapasztalat kivitelező vagy műszaki előkészítő pozícióban Építő -vagy építészmérnök végzettség Utazási hajlandóság (hetente 1-2 nap Pest megyei projekteket szükséges látogatni) Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent
    tegnap 20:26
  • Kereskedelmi-project menedzser

    2233 Ecser, Rákóczi utca 58-62.
    - árajánlatok készítése - megrendelések összeállítása, kezelése - projectek nyomonkövetése - kapcsolattartás a társosztályokkal - nyilvántartások készítése - elszámolások készítése
    ápr. 15.
  • Épületgépészeti feladatok szakszerű, minőségi ellátása
    ápr. 17.
  • háztartási vízkezelő berendezések helyszíni karbantartása, hibajavítása alkatrészigények meghatározása az elvégzett munka helyszíni dokumentálása termékpaletta kiajánlása ügyfeleknek
    ápr. 16.
  • Klímaszerelő segéd

    Rugalmas - Budapest, Pest megye
    Klímaberendezések és hőszivattyúk telepítésében való segédkezés Csőszerelési munkák elvégzése, kapott tervdokumentáció illetve a műszaki támogatás instrukciói alapján A végzett munkák műszaki átadása, az átadás dokumentálása (munka-, mérési-, üzembehelyezési lapok)...
    ápr. 16.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim