Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, általános iskolai végzettséggel

9 db találat
Szűrés
  • Útépítési és forgalomtechnikai szakági tervek elkészítésében való részvétel Vízépítési szakági tervek elkészítésében való részvétel Egyéb szakági tervek elkészítésében való részvétel Részlettervek készítése Méretezési feladatokban való részvétel Mennyiség kimutatás és költség kií...
    ápr. 21.
  • Több éves tapasztalat kivitelező vagy műszaki előkészítő pozícióban Építő -vagy építészmérnök végzettség Utazási hajlandóság (hetente 1-2 nap Pest megyei projekteket szükséges látogatni) Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent
    ma 20:30
  • Épületgépészeti feladatok szakszerű, minőségi ellátása
    tegnap 15:50
  • Árnyékolástechnikai szerelő

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2096 Üröm
    Árnyékolók és szúnyoghálók szakszerű felszerelése.
    tegnap 10:15
  • árajánlatok készítése, tervek-és költségvetési mennyiségek ellenőrzése, anyagrendelések alvállalkozói árajánlatok bekérése, minősítési és megvalósulási tervdokumentációk elkészítése kivitelezési munkák hatékony előkészítése alvállalkozókkal, kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel...
    ápr. 22.
  • Anyagrendelések bonyolítása Árajánlat készítés
    ápr. 22.
  • Műszaki előkészítő

    6710 Szeged, Szabadkai út 110.
    Mennyiség ellenőrzések pályázati és kivitelezési szakaszban Szállítói, alvállalkozói pályáztatáshoz kapcsolódó szakmai csomagok, anyagkigyűjtések műszaki összeállítása Szállítói, alvállalkozói ajánlatok bekérése, kiértékelése, ártükör készítése Építési projektek dokumentációjának...
    ápr. 21.
  • Árufeltöltő- Keszthely- Diákmunka

    Keszthely
    Árufeltöltői feladatok ellátása 16. életévét betöltött diákok részére. Rugalmas munkavégzés 4-6-8 órában illetve hétvégén is.
    ápr. 17.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim