Egyéb szakmunka állások Borsod-Abaúj-Zemplén megyében 1-3 év szakmai tapasztalattal

5 db találat Szűrés
  • Laboráns

    3534 Miskolc, Erdélyi utca 1.
    Feladatok: az üzembe érkező alap-, segéd- és adalékanyagok szükség szerinti vizsgálatainak elvégzése az érvényben lévő laboratóriumi vizsgálatok rendszere című utasítás, mintavételi tervek szerint a társaságnál gyártott késztermékek tételes - szabvány szerinti - kémiai, fizikai...
    ma 08:51
  • telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos ellenőrzési-, valamint karbantartási feladatok elvégzése a hibák/hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása
    október 13.
  • Szervizes

    Országosan bárhonnan végezhető
    Általunk forgalmazott berendezések ügyfeleknél történő beüzemelése, javítása és karbantartása. Kapcsolódó feladatok ellátása (műszaki támogatás, problémamegoldás, szerviz adminisztráció)
    október 08.
  • Karbantartás, javítás, és kisebb modernizációk elvégzése az ügyfél berendezésén, hatékony, eredményes, professzionális módon a kiemelkedő ügyfél-szolgáltatás biztosítása és a biztonsági szabályok betartásának érdekében. Hibabejelentésekre történő válaszadás, hibabejelentési ügyel...
    október 08.
  • - zsaluzás - falazás, vakolás, betonozás - betonacél szerelés
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    szeptember 30.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim