Fizikai munka állások XXII. kerületben 3-5 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • Eladó

    1052 Budapest, Kristóf tér
    Érdekel a limitált Sneakerek világa? Követed a legújabb trendeket?  A SneakCenter lehetőséget biztosít számodra, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd! Számunkra az eladás sokkal több mint kihozni egy méretet a raktárból és beütni az összeget a kasszába...
    ápr. 08.
  • Főbb feladatok: bor és pezsgőkezelési feladatok elvégzése, tankerjesztőben lévő nehéz fizikai munkát igénylő feladatok elvégzése; a pezsgőkészítéshez kapcsolódó higiéniai és egyéb munkák elvégzése szűrőgépek, szivattyúk szakszerű kezelése
    ápr. 23.
  • Nyílászáró beépítő Karriertipp!

    1222 Budapest, Nagytétényi út 112.
    Homlokzati nyílászárók beépítése Árnyékolók, rovarhálók szerelése Kiegészítők (párkányok, könyöklők, takaróprofilok, stb.) felhelyezése Beltéri ajtók beépítése (előny, de nem elvárás)
    ápr. 19.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim