Állások, munkák angol nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Fogászati asszisztens

    4031 Debrecen, Kristály utca 4.
    Fogászati asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában: Páciensek személyes fogadása Vizsgálathoz szükséges anyagok és eszközök előkészítése Töméseknél, gyökérkezelésnél, fogeltávolításnál, fogpótlásnál, valamint implantációhoz fűződ...
    tegnap 17:50
  • Esztétikai kezelő

    9021 Győr, Bajcsy-Zsilinszky út 27.
    A magyar piacon egyedülálló lézeres hajstimulációs kezelések előírás szerinti pontos elvégzése Lézeres arckezelések kivitelezése A kezelést érintő adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása
    tegnap 09:24
  • Nővér/Egészségügyi asszisztens

    1026 Budapest, Gábor Áron utca 74-78.
    Orvosok mellett asszisztálás, dokumentáció írása Kapcsolattartás pácienseinkkel Mintavétel, leletközlés
    ápr. 21.

    1111 Budapest, Bartók Béla út 56.
    Főbb feladataid lesznek: Szájsebészeti és implantológiai asszisztencia. Röntgen és CBCT felvétel készítése. Dental szoftver kezelés. Fogászati eszközök rendben tartása, kezelők feltöltése, tisztán tartása.
    ápr. 12.
  • Életmóddal összefüggő betegséggel rendelkező felnőttek fittségi felmérése az Életmód Orvosi Központ protokollja alapján Mozgásterápiás program megtervezése és kivitelezése az Életmód Orvosi Központban (helyszín: 1015 Budapest Ostrom utca 31.) A vezető mozgásterapeuta tevékenysége...
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim