Dunakeszii állások, munkák, állásajánlatok

36 db találat
  • Területi képviselő

    Rugalmas munkavégzési hely
    nyílászáró kiegészítő termékek értékesítése meglévő partnerek rendszeres látogatása új ügyfelek felkutatása új értékesítési csatornák keresése ajánlatkészítés piaci helyzetelemzés
  • Mechanikai műszerész

    2120 Dunakeszi, Repülőtéri utca 1.
    Főbb feladatok: Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás Kisgépek, kézi szerszámgépek kezelésében való jártasság .
  • Gépkocsivezető

    Fagyasztott termékek kiszállítása telephelyről, előre megadott címekre Kiállított számlák és szállítólevelek kezelése
  • Beszerző

    Dunakeszi, 2120 Pallag u. 29.
    Beszerzési folyamatok teljeskörű nyomon követése és adminisztrációja Beszerzési rendelések és szerződések elkészítése Aktív kapcsolattartás a kínai beszállítókkal Kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal (értékesítés, logisztika, pénzügy)
  • Informatikai / kereskedelmi ügyintéző

    Dunakeszi
    a cég informatikai rendszerének kezelése, adatmentések, program telepítések rendszergazda segítségével informatikai problémák kezelése informatikai eszközök (hardver, toner stb.) rendelése statisztikák lekérdezése vállalat irányítási rendszerből
  • Telefonos ügyfélszolgálati asszisztens

    Dunakeszi
    bejövő hívások fogadása e-mail-en és on-line beérkező rendelések kezelése kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel számítógépes adatrögzítés kapcsolódó adminisztráció ellátása futárok munkájának támogatása
  • Telefonos értékesítő

    Dunakeszi
    aktív vásárlók számának növelése – kapcsolatfelvétel telefonon potenciális vásárlókkal, a meglévők számára az értékesítések növelése; új vásárló jelentkezésekor regisztrációs feladatok elvégzése, partner adatok feltöltése; partnerek telefonon történő rends.
  • Árazó és kereskedelmi adminisztrátor

    Dunakeszi
    az Értékesítési osztály munkájának adminisztratív támogatása; kereskedelmi ajánlatok, kalkulációk, árlisták, egyedi árak előkészítése megadott instrukciók alapján, az árinformációk kijuttatása a megfelelő vásárlóknak; akciós árak beállítása, leállí.
  • Gázkészülék szerelő, víz,-és fűtésszerelő

    Az Euro Gáz Hungária Kft. munkatársakat keres, gázkészülék szerelő, víz és fűtésszerelő munkakörben kiemelt fizetéssel! A munkavégzés elsősorban Budapesten és Pest megyében történik.AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT: szorgalom, megbízhatóság, hos.
  • Irodai adminisztrátor

    Dunakeszi, Pallag u. 37.
    A vállalatirányítási rendszerben lévő törzsadatok karbantartása A termékekkel kapcsolatos adatok feltöltése, ellenőrzése, javítása Termékképek kezelése Árak, engedmények karbantartása Egyeztetés a társosztályokkal Kapcsolattartás&nb.

    · Késztermékek sérülésmentes bepakolása· Termékek leszállítása partnerinknek, tételes átadásuk
  • Építőanyagosztály-szakeladó

    2120 DUNAKESZI, PALLAG utca 9..
    Tanácsadás a Vásárlók számára Áru rendelése Reklamáció kezelése
  • Könyvelő

    Dunakeszi
  • IT Consultant

    2120 Dunakeszi, Pallag u. 29.
    Microsoft Dynamics NAV 2017 verziójú vállalatirányítási rendszer bevezetéséhez kapcsolódó projekt összefogása. A projekt fejlesztője és kivitelezője egy harmadik fél tehát C/AL fejlesztői tudásra nincs szükség viszont az implementálási folyamatot neked kell supportálnod a.
  • Értékesítési tanácsadó

    2120 Dunakeszi Szent István utca 29.
    Árajánlat készítés Érdeklődők igényeinek felmérése Ügyfelekkel való kapcsolattartás Helyszíni felmérések egyeztetése Vevőkkel kötött megállapodás nyomonkövetése Igény alapján szerződések megkötése Munkakörhöz tartozó adminis.
  • Bádogos szakember

    Dunakeszi
    Különböző tetőfedési munkák - cserepezés, lapostető, tetőfedő membránok Tetőablakok beépítése Kőlönböző bádogos munkák
  • Műszaki Vezető

    Dunakeszi
    12 fős asztalosüzemünk és gyártáselőkészítő csapatunk koordinálása és vezetése a gyártási folyamatok irányítása a folyó projektek állapotának követése kapcsolattartás a műhelyvezetővel, a projektmenedzserekkel, gyártáselőkészítőkkel és a logisztiká.
  • Festékkeverő

    Dunakeszin lévő autófesték és fényezési segédanyagokat értékesítő boltunkba fényezési vagy színkeverési tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.Az új munkatárs feladata a színkeverésen felül a vevők igényeinek pontos felmérése, szakmai tanácsad.
  • Raktáros

    Dunakeszi
    általános raktározási feladatok: áruátvétel, -kiadás, raktári anyagmozgatás, -vágás, -csomagolás leltározás lebonyolítása