Dunaharasztii állások, munkák, állásajánlatok

22 db találat
  • Purchaser Karriertipp!

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 2.
    Manage MRP system and raise purchase orders for packaging and raw-materials threw local ERP system. Place PO’s for the raw material for toll manufacturer (+ follow up). Monthly price checks of (raw) materials bought by toll manufacturer. Maintain s.
  • Anyagmozgatási szaktanácsadó / Értékesítési képviselő – rövidtávú bérlet

    Rugalmas munkavégzési hely
    Kapcsolatfelvétel és tárgyalások folytatása potenciális ügyfelekkel, mely során feltérképezi az ügyfelek intralogisztikai igényeit és figyelmükbe ajánlja a Linde rövidtávú logisztikai megoldásait A cég meglévő rövidtávú ügyfeleivel
  • Irodai asszisztens

    Dunaharaszti
    beérkező telefonok kezelése magyar és angol nyelven bejövő-kimenő postai és futár küldemények kezelése vendégek, partnerek fogadása tárgyalófoglalások koordinálása, termek előkészítése közösségi terek rendben tartása a recepció területének teljes menedzselése az irodaház üzemelte...
  • Beszerző

    Az áru megrendelése Az áru bevételezése Árazás, a versenytársak árainak figyelembe vételével Szállítmányozás megszervezése A gyártók felé történő garanciális ügyintézés Megrendelések nyomonkövetése A piaci igényeknek megfelelően új termékek keresése Készletgazdálkodás
  • Laboráns/Vegyésztechnikus

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos u 2.
    Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez.
  • Műszakvezető – Por Gyártás (1 fő)

    A fémporgyártás termelési folyamatának irányítása A termékek készítési határidejének betartása a minőségi előírásoknak megfelelően, valamint azok pontos regisztrálása A termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közb.
  • Raktáros

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:- Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása- Napi rendelések előkészítése a kiszállításra a szállítási mód figyelembe vételével- Raktári karbantartás, a raktári rend fenntartása.
  • Pénzügyi asszisztens

    Napi adminisztrációs feladatok elvégzése Kimenő számlák kiállítása Munkaszerződések, illetve különböző dokumentumok elkészítése
  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 28.
    a bemutató termünkbe érkező ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása személyesen illetve telefonon ügyfelek általános tájékoztatása cégünk termékeiről, szolgáltatásairól beérkező rendelések teljes körű ügyintézése ügyfelek részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyúj...
  • Takarító munkatárs

    Irodaépület vagy raktár takarítása
  • Targoncaszerelő Karriertipp!

    2330 Dunaharaszti, Irinyi János utca
    A Nagoya Kft.Targonca-emelőgép szerelő / karbantartó szervizes munkatársat keres különböző típusú targoncák javítására.A munkavégzés helye: Dunaharaszti Elvárások: Targoncaszerelő v. mezőg.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint
  • Nemzetközi fuvarszervező

    2330 Dunaharaszti
    Nemzetközi közúti fuvarok tervezése és szervezése Jelentések készítése Ügyfelekkel és kollégákkal történő kapcsolattartás Adminisztrációs feladatok (megbízások, árajánlatok elkészítése, szerződéskötés, alvállalkozók szervezése) Gépjárművezetők folyamatos fe.
  • Szabászati Gépkezelő

    asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján lapszabász és élzáró gépek szakszerű kezelése az elkészült termékek ellenőrzése, esetleges hibák javítása
  • Gépész karbantartó

    Piacvezető Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport gépészkarbantartó kollégát keres Dunaharaszti gyártóegység épületének üzemeltetésére.Feladatkörök: Beérkező gépészeti hibák javítása, ellenőrzések, esetenként részvétel átalakításokban.