Dunaharasztii állások, munkák, állásajánlatok

4 db találat
  • Projektreferens (építőipar)

    Dunaharaszti, 2330 Jedlik Ányos utca 24.
    Ajánlatok műszaki előkészítése, ajánlatadás A projektek teljes körű szakmai és adminisztratív támogatása, projektkövetés Szoros együttműködés a területen dolgozó értékesítő kollégákkal Kapcsolattartás a külföldi gyárakkal – ajánlatkérések, szállítási határidők, részletes...
  • Nemzeti Dohánybolt eladó (Dunaharaszti)

    2330 Dunaharaszti, Fő út 232.
    Dunaharasztin működő éjjel -nappali Nemzeti Dohányboltunkba , azonnali kezdéssel eladót keresünk.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    220 000 Forint
  • Töltőállomás-kezelő Karriertipp!

    2330 Dunaharaszti
    OMV Dunaharaszti Töltőállomásunkra Kútkezelőt keresünk.Szakmai tapasztalat nem szükséges.Szívesen vesszük az önéletrajzokat e-mailon vagy személyesen.Telefonszám: 30 9 866 692
  • Raktáros

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 100.
    Feladatok:- áruátvétel-árukiadás- áruösszekészítés lista alapján-...
    200 000 Forint