Dunaharasztii állások, munkák

7 db találat Szűrés
  • Vendégek kiszolgálása Kasszázás Konyhai feladatok ellátása Szendvicsek elkészítése Csomagolás
    tegnap 09:53
  • MOOVIA Nemzetközi piacokon projektek előkészítése. Kapcsolattartás belső építészekkel, projekt vezetőkkel, építészekkel. Árajánlatok előkészítése (InDesign), ajánlati elemek bekérése, összegyűjtése. Projektek nemzetközi felkutatása, megszerzése és végig vitele. Új sales leadek ge...
    szeptember 17.
  • Autószerelő Karriertipp!

    2330 Dunaharaszti
    Főbb feladatok: - Tehergépjárművek, autóbuszok és személygépjárművek karambolos javítása, főként elemek cseréje - Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése - Gyártói és biztosítói elvárások figyelembevételével történő munkavégzés
    szeptember 15.
  • Coca-Cola termékek szállítása Áru lerakodása Szállítólevelek és számlák kezelése Pontos és körültekintő elszámolás a túrák végén
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    szeptember 10.
  • Autómosó Karriertipp!

    Gépjárművek: - külső mosása - belső takarítása - kárpittisztítása - polírozása Gépjárművek mozgatása
    szeptember 07.
  • Szakács

    2330 Dunaharaszti, Erzsébet utca 20.
    pizzázás, hamburger
    szeptember 03.
  • Fodrász munkatársat keresünk üzletünk bővülése miatt. Szalonunk Dunaharaszti forgalmas üzletközpontjában található. Gyakorlattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    augusztus 24.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim