Csomagolás, Feltöltés állás, munka Komárom-Esztergom megyében

3 db találat
  • Éttermi dolgozó - Tata

    2890 Tata, Remeteségpuszta
    Amit Neked kínálunk: Stabil, bejelentett, hosszú távú munka Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat Induló bruttó 1.250 Ft/óra + bónusz + cafeteria +...
  • Részmunkaidős ruházati eladó (Tatabánya)

    2800 Tatabánya, Komáromi utca
    FELADATOK:- A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása- A munkaterület rendben és tisztán tartása- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapjánELVÁRÁSOK:- Kedves,...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    66 500 Forint
  • Üzletvezető - Tatabánya

    Tatabánya
    Feladatok: - üzletvezetői feladatok ellátása - vevők kiszolgálása, árajánlatok készítése - felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához - pénztárgép kezelés, számlaírás, raktárkezelő program használata Elvárások: - középfokú szakképesítés -...