Csomagolás, Feltöltés állás, munka Csongrád megyében

Találatok (4 db)
  • BÁLINT ÉS TÁRSAI KFT.  - Állás, munka

    Üzletvezető - Szeged

    Szeged
    Nyílászárós cég Szegedi üzletének zavartalan működéséhez üzletvezető kollégát keres. Értékesítés lebonyolítására, áruátvételre, leltározásra, készletkezelésre. Üzlet üzemeltetése, pénztárgép kezelés. Kapcsolattartás a központtal.Feladatok:- üzletvezetői...
  • HORA HUNGARY Kft. - Állás, munka

    Üzletvezető Szeged

    Szeged
    Feladatok:- üzletvezetői feladatok ellátása- vevők kiszolgálása, árajánlatok készítése- felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához- pénztárgép kezelés, számlaírás, raktárkezelő program használata
    június 07. 10:47
  • ''HÁDA-1'' Kft. - Állás, munka

    Ruházati eladó-pénztáros (Szeged)

    6729 Szeged
    FELADATOK:- A vásárlók szakszerű, udvarias tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása- Termékek kihelyezése, előkészítése kezelése a vállalat belső szabályzata alapján- A munkaterület rendben és tisztán tartása- Pénztárosi...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    145 650
    május 28. 11:38

    Szeged
    május 24. 07:51

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

kategória

lakóhely (megye, város)

támogatás

az ön végzettsége

az ön nyelvismerete

az ön tapasztalata

foglalkoztatás jellege

cégméret

Beállítások