Budapest, XVII. kerületi állások, munkák, állásajánlatok

9 db találat
  • Lakatos és hegesztő

    1173 Budapest
    Felvételre keresünk Nagytarcsai műhelyünkbe önállóan dolgozni tudó szerkezet lakatost teljes munkaidőbe, színházi díszletek gyártásához.Fényképes Önéletrajzokat várunk. Érdeklődni munkaidőben: a 06-30-86-123-42 telefonon, illetve előzetes egyeztetést követően.
  • Asztalos

    Felvételre keresünk Nagytarcsai műhelyünkbe önnálóan dolgozni tudó asztalost, teljes munkaidőbe színházi díszletek gyártására.Fényképes Önéletrajzokat várunk.Jelentkezni munkaidőben a : 06-30-86-123-42 telefon, illetve egyeztetést követ.
  • Kereskedelmi asszisztens

    Budapest, XVII. kerület
    A kereskedelmi vezető munkájának támogatása Rendelések leadása (gyárak felé), azok feldolgozása (angol nyelven) Rendelésekkel kapcsolatos ad-hoch feladatok elvégzése (pl. gyártási időpontok egyeztetése angol nyelven) Fuvarszervezés Adminisz.
  • Asztalos

    1172 Budapest
    Üzlet- és luxusbútorok gyártásával foglalkozó cég Budapest XVII. kerületi telephelyére keres szakképzett, igényes, precíz asztalos munkatársat.Feladatok:- tervek alapján egyedi bútorok készítése önállóan- állandó műhely munka, időszakos helyszíni szerelése.
  • Autószerelő

    1172 Budapest, Rétifarkas utca 8.
    Márkafüggetlen személyautó és kishaszongépjármű gyorsszervizbe, - Budapest XVII. kerületi munkahelyre - keresünk szakképzett autószerelő Kollégát. Önálló munkavégzés és minimum 3-5 éves gyakorlat előnyt jelent! Pályk.
  • Lakatos

    1173 Budapest, Ecseri dűlő 2.
    17. kerületi munkahelyre keresünk fémszerkezetek összeállítására gyakorlattal rendelkező lakatosokat. Az álláshoz tartozó elvárások: CO és/vagy AWI hegesztői tudás önálló munkavégzés rajzról olvasás
  • Takarító

    1172 Budapest, Lokátor utca
    Napi feladatok: irodák és egyéb helyiségek napi takarítása, konyha és mosdó blokkok szinten tartó folyamatos takarítása, egyéb eseti és nagytakarítási feladatok elvégzése.
  • Ács, tetőfedő

    1174 Budapest, Bem utca 4.
    Minden ami ház felső betonkoszorújától felfelé található: pl. szerkezet építés, tetőfedés, hőszigetelés, gipszkartonozás.Tetőkészítéssel foglalkozó, kis csapatunkba kollégát keresünk! Ha szeretnél velünk maradandót alkotni, magas minőségű munkát végezni, a már meglévő t.
  • Takarító

    XVII. kerületi iroda takarítására keressük leendő Kollégánkat.Feladatok: irodák, mosdók és öltözők tisztántartása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    165 000 Forint