Budapest, XVI. kerületi állások, munkák, állásajánlatok

13 db találat
  • Lakatos /B/

    1162 Budapest, Budapesti út 147.
    Feladatok:Szerkezeti elemek készítése, acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapjánegyszerű gépészeti műszaki rajzok olvasásaalapmérések, elvégzése, ellenőrzésea...
  • Asztalos /B/ Karriertipp!

    FELADATOK:A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezéseAz elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák...
  • Villanyszerelő /B/ Karriertipp!

    AMIT KÍNÁLUNK:1 műszakos munkarend /6:00-14:25/Versenyképes...
  • Kerékpáros kézbesítő

    1165 Budapest, Jókai Mór utca 2.
    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére Hírlap előfizetések gyűjtése Hírlapok és sorsjegyek értékesítése Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Gépkocsivezető

    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részéreHírlap előfizetések gyűjtéseHírlapok és sorsjegyek értékesítéseElszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel