Állások, munkák és állásajánlatok

12 db találat
  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    Budapest, XIII. kerület
    bejövő hívások fogadása, adminisztrálása továbbképzéseken való személyes részvétel
  • Raktáros munkatárs

    1139 Budapest, Váci út 95.
    Árumozgatás targoncával Áruk tételes átvétele, raktározása, összekészítése és kiadása Budapest területén áruszállítás, a cég kisáruszállító járművével Beérkező áru mennyiségének, minőségének és sértetlenségének ellenőrzése Raklapok állapotá.
  • Szervízes értékesítő

    1133 Budapest, Váci út 60-62.
    Akkumulátoros eszközök hibáinak feltárása, állapot diagnosztizálása, javítási ajánlat készítése Akkumulátoros eszközök- és elektronikáik alkatrész szintű javítása (pl: szünetmentes tápegység, háztartási eszközök, elektromos kerékpár akkumulátorok stb.) Időszakos bolti érték.
  • Bolti értékestő Karriertipp!

    1138 Budapest, Váci út 178.
    vevők kiszolgálása, árukezelés, pénztárkezelés, Számítógép napi használata.
  • Tapasztalt Java (SE) fejlesztő (B28TJ)

    Budapest, XIII. Kerület
    Banki üzleti alkalmazások GUI tervezése, fejlesztése Üzleti háttérfolyamatok programozása Hibakeresés és hibaelhárítás
  • Műszaki értékesítő

    Bolti értékesítés, felvilágosítás, XIII. kerületi (Lehel tér) szaküzletben. Az üzletbe betérő ügyfelek udvarias, gyors, szakszerű kiszolgálása. Bejövő megrendelések kezelése, fióküzleteink áruigényeinek összekészítése Kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon és e-mailen. Raktárkészl...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    240 000 Forint
  • Telefonos akvizíciós munkatárs

    1132 Budapest, Visegrádi utca 50a.
    Milyen kihívások várnak Rád? Cégvezetőknek segítesz céljaik és álmaik megvalósításában, jövőjük tervezésében; Az első kapcsolódási pontja lehetsz azoknak a p.
  • Hajbeültetési Orvos

    Rugalmas munkavégzési hely
    hajbeültetés elvégzése esetenkénti konzultációk megtartása teljes betanítással, vagy ha már rendelkezik tapasztalattal az előnyt jelenthet 2020 Június-Júliusi kezdéssel Budapesti és Magyarországi munkavégzés
    500 000 Forint
  • Webáruházi csomagoló

    1135 Budapest, Jász utca 67.
    a webáruházban megrendelt termékek összeszedése raktárunkban csomagok összeállítása számla alapján, termékek sérülésmentes csomagolása feladásra kerülő csomagok összekészítése a futárszolgálat számára ad hoc raktári feladato.
  • Karosszéria munkafelvevő

    1135 Budapest, Szent László út 99.
    MUNKAKÖR: Szerviz (karosszéria) munkafelvevő FEL.
    350 000 Forint
  • Értékesítő/Eladó Karriertipp!

    Budapesti Dunap Plázában lévő Balogh Óra-Ékszer üzletünkbe keresünk új értékesítő munkatársat. Feladok az üzletben található órák és ékszerek értékesítése, szaktanácsadás. Kirakatok rendezése, üzlet tisztán tartása. Áru átvétel.