XI. kerületi állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

7 db találat
Szűrés
  • A Szent Lujza Szeretetotthon azonnali belépéssel felvesz szociális gondozó ápoló munkatársat. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal.
    ma 14:55
  • Pultos

    1113 Budapest, Kosztolányi Dezső tér 2.
    - italkészlet rendelése - italok elkészítése - havi leltár készítés
    tegnap 16:15
  • Fogászati asszisztens

    1111 Budapest, Bartók Béla út 56.
    Főbb feladataid lesznek: Szájsebészeti és implantológiai asszisztencia. Röntgen és CBCT felvétel készítése. Dental szoftver kezelés. Fogászati eszközök rendben tartása, kezelők feltöltése, tisztán tartása.
    ápr. 12.
  • Inkább éjszakai bagoly vagy nem egy átlagos nappali munkarendben dolgozó?  A Radisson Budapart Hotel most Night Auditort keres lelkes csapatába. A Radisson Hotel Groupnál olyan személyeket keresünk, akikben több van egy önéletrajznál - olyanokat, akiknek karakterük, készségeik, t...
    ápr. 10.
  • Szakács

    1116 Budapest, Érem utca 2.
    Teljesen felújítva, újonnan nyíló modern, egyedi, családias stílusú gyönyörű VakVarjú Buda Éttermünk Szakács pozícióba keresi legújabb munkatársát.
    márc. 26.
  • Szakács

    1117 Budapest, Kopaszi-gát 2.
    Fontos információ, hogy ezen egységünk szezonálisan, áprilistól-októberig működik, azonban ezt követően is további és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk a cégcsoport többi egységeiben, amennyiben sikeresen tudunk együttműködni ebben az időszakban.
    márc. 22.
  • Felszolgáló / Pultos

    márc. 22.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim