Budapest, X. kerületi állások, munkák

56 db találat
  • Junior Tax Manager

    Budapest, X. district
    Review of tax calculations, manage tax compliance obligations Generation and submission of VAT-related declarations (VAT return, EC Listings, Intrastat reports) Accurate management of the tax compliance process - complete the necessary tasks by the given deadlines Keep continuous...
  • Gépszerelő

    Budapest, X. kerület
  • Vegyészlaboráns

    Budapest, 10. kerület
    Analitikai vizsgálatok végzése Gyártásközi és végtermék minták vizsgálata Napi laboratóriumi feladatok ellátása Vizsgálati jelentések készítése
  • ICT értékesítési menedzser

    1106 Budapest, Fehér út 10.
    Új piacok és ügyfelek felkutatása Meglévő ügyfélkör folyamatos bővítése Portfólió menedzsment, kereszt és felülértékesítés a szerződéskötés során Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása Havi, negyedév.
  • Körletfelügyelő Karriertipp!

    1108 Budapest, Kozma utca 13.
    Feladatok: biztonsági feladatot lát el a körleten irányítja a fogvatartott tevékenységét munkáltatási feladatot lát el adminisztratív és működésbiztonsági feladatokat lát el általános szolgálati feladatokat lát.
  • Member Support Representative (in three shift)

    1101 Budapest, Expo tér 5-7.
    Create a wonderful member experience as you understand that making a member happy is crucially important to a business's success Be creative, friendly, and solution-oriented with members and colleagues Look for ways to constantly improve processes
  • Customer Development Representative (in three shift)

    Create a wonderful customer experience as you understand that making a customer happy is crucially important to a business's success Be the primary point of contact and build long-term relationships with assigned business partners Evaluation of business' p.
  • Customer Support Representative (in three shift)

    Customer support in English via chat Content management and monitoring to support our industry-leader website Increasing customer satisfaction by using professional customer support techniques
  • Technical Support Representative (in three shift)

    Managing communication channels related to our web services working in three shifts Customer support in English via chat and e-mail Participating in brainstorming sessions and taking part in innovations regarding our business Contribute recommendat.
  • Site Manager

    Létesítményüzemeltetési tevékenységek irányítása, úgy mint:    Az SLA teljesítés, a KPI értékek elérése; a megfelelő minőségű, és mennyiségű erőforrás biztosítása a napi bizto.
  • Logisztikai műszakvezető

    1108 Budapest, Maglódi út 24.
    targoncavezetőkből, raktárosokból álló 8-10 fős csapat vezetése anyagáramlás biztosítása a beérkezéstől a termelés-ellátáson át a készáru raktárig anyagmozgatási, tárolási és könyvelési fegyelem betartatása felel az 5S betartásáért különöse.
  • Senior PHP Developer

    Rugalmas munkavégzési hely
    Technologies Work with multiple technologies: PHP, MySQL, MSSQL, MongoDB, Memcache, Redis, RabbitMQ, FMS, other distributed and in-house built systems High availability systems High traffic systems (45 million daily visitors) 4000 servers dis.
  • Marketing koordinátor (Budapest)

    1106 Budapest
    Cég online felületeinek kezelése- weboldal, webshop. Ismeri a trendeket, érti a vásárlói viselkedést, ezek alapján javaslatokat fogalmaz meg- online és közösségi médiára vonatkozóan - részt vesz/koordinálja a végrehajtást. Kitalál és futtat hirdetési, kommunikációs offline- onli.
  • Termelés elszámoló

    1103 Budapest, Gergely utca 83.
    anyagok átvétele az értéktáraktól, raktáraktól gyártás közbeni mennyiségi elszámolás készítése számolások ellenőrzése, műszak közbeni és műszakvégi stimmeltetés a számolási hibákról, vagy egyéb ellenőrzött problémákról jegyzőkönyvek felvétele
  • Vevőszolgálati munkatárs

    1103 Budapest, Gyömrői út 56-62.
    A cég partnereivel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailen) Megrendelések felvétele, kezelése és visszaigazolása Direkt értékesítés Bejövő, kimenő hívások kezelése A beérkező ügyfélproblémák megoldása, technikai support nyújtás.