Állások, munkák és állásajánlatok

35 db találat
  • Vagyon és felelősségbiztosítási kárügyintéző

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11c.
    kárbejelentések ellenőrzése, kárrendezés követése a kárbejelentéstől a kárrendezés végéig, ügyféllel és biztosítóval történő kapcsolattartás, Kárstatisztikák készítése, Fentiek adminisztrációs nyilvántartása,
  • Logisztikai munkatárs

    Budapest IX. kerület
    Legkedvezőbb szállítók felkutatása, ajánlatok bekérése; Anyagok és eszközök megrendelése; Szállítmányozás ügyintézése; Vevői kiszállítások teljes intézése; Teljes logisztikai folyamat adminisztrálása.
  • Területi képviselő egészségügyi területre

    1096 Budapest, Sobieski János utca
    FELADATOK: Nemzetközi gyártó endoszkópos termékeinek bemutatása kórházakban, magánrendeléseken, szakrendelőkben (gasztroenterológia, urológia, sebészet, bronchológia, füll-orr-gégészet) Képviselet hazai és külföldi kiállításokon (általában.
  • Pénztáros

    Budapest, IX. kerület
    A gazdasági-, pénzügyi-, könyvelési osztály munkájának hatékony és teljes körű támogatása, Pénztár kezelés, Pénzüggyel kapcsolatos nyilvántartások, kimutatások készítése és naprakész nyilvántartása, Iratok kezelése, lefűzése és archiválása,
  • Kontroller

    a felső vezetés által meghatározott projektek stratégiai és operatív tervezése, terv-tényelemzések, előrejelzések készítése; a cégcsoportba tartozó cégek tulajdonosi elvárásoknak megfelelő kontrolling működtetése; az üzleti tervek, éves költségvetések elkészítése, ezek folyamat.
  • Junior Projektfelelős

    1097 Budapest
    Részvétel funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú ingatlanok fejlesztési projektjeinek teljes körű megtervezésében és koordinálásában ötlettől az átadásig, A beruházási, karbantartási projektek műszaki tartalmának előkészítése, .
  • PIZZA Szakács

    1093 Budapest, Lónyay utca 29.
    a kijelölt ételek technológiai előírások szerinti elkészítése konyhafőnök iránymutatásai alapján, az elkészített ételek érzékszervi ellenőrzése, adagolása, tálalása, a gépek, eszközök előírásszerű kezelése, a munkaterületek, hűtőterek és a munkaesz.
  • Szakács ,Séfhelyettes

    1094 Budapest, 3. fszt 3/b.
    Önnálló pontos munkavégzés.szakszerű lojális hozzáállás.
  • Építészmérnök

    1095 Budapest
    - új projektekkel kapcsolatos előkészítő, tervezési és engedélyeztetési feladatok- kiviteli tervek készítése- tervezői egyeztetések lefolytatása- szakági tervezés koordinálása
  • Könyvelő-bérszámfejtő

    1097 Budapest, Gyáli út 27.
    bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák könyvelése) házipénztár kezelése
  • Mintavevő

    1097 Budapest, Kén utca 5.
    A beérkező nyersanyagok, oldószerek, csomagolóanyagok, valamint az üzemekben gyártott hatóanyagok és intermedierek előírás szerinti (a GMP elveket követve) mintavételezése. A minták előírás szerinti kezelése, a mintavételhez kapcsolódó dokumentációs és adminisztrá.
  • Közbeszerzési szakértő

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.
    A közbeszerzési szakértő a (köz)beszerzési eljárások előkészítése, teljeskörű lebonyolítása, koordinálása keretében: elvégzi a megbízó által indítani kívánt eljárások egybeszámítási vizsgálatát, közreműködik az eljárás becsült értékének meghatározásához szükséges pi.
  • Ügyfélszolgálati munkatársat

    1093 Budapest
    Főképp telefonon, másodlagosan e-mailen keresztül érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése A reklamációk és felmerülő problémák kezelése Az érdeklődők tájékoztatása aktuális ajánlatainkról, esetleges promócióinkról T.
  • Contact center operátor

    1095 Budapest, Máriássy utca 7.
    Egy kis, összetartó, a BMW Group Magyarország ügyfeleit kiszolgáló csapatban egyrészt emailben és telefonon érkező kérdéseket, kéréseket kezelni, másrészt pedig klasszikus ügyfélszolgálati (se direkt értékesítés, se hideghívás nincs nálunk), kimenő híváskampányokban részt venn.
  • Leolvasási előadó

    1098 Budapest, Napfény utca 8.
    Időpont egyeztetésekkel kapcsolatos telefonhívások és e-mailek kezelése Területi vezető irányításával a leolvasási feladatok megtervezése, ütemezése Leolvasások ellenőrzése, vizsgálata, leolvasó felé történő kommunikálása Leolvasók útelszámolásaina.
  • Raktáros munkatárs

    Raktári feladatok ellátása, amely részben könnyű fizikai munka, részben szellemi tevékenység A termékek betárolása, kitárolása és csomagolása során is számítunk a segítségedre
  • JAVA Fejlesztő

    Folyamatorientált alkalmazások tervezésében és implementálásában való részvétel Alkalmazás, szoftverek bevezetésének teljes körű támogatása a specifikációkészítéstől az implementáláson át az üzemeltetésig Projektek során külső folyamatmotorok (pl. IBM Busi.