Budapest, III. kerületi állások, munkák

9 db találat
  • Eladó Karriertipp!

    1031 Budapest, Római tér
    Feladatok: vevők udvarias és kedves kiszolgálása, termékek megfelelő bemutatása. Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Tehergépjármű vezető

    Budapest III. kerület
    Cégünk vállalja a betanítást, szükség esetén díjmentes szállást és hazautazási költségtérítést biztosítunk. Próbaidő letelte után egyéb juttatások igénybevételére van lehetőség (pld. munkaruha, vállalati kölcsön stb.)
  • Jármű műszaki vizsgabiztos Karriertipp!

    1033 Budapest, Mozaik utca 5.
    A Budapesti Közlekedésfelügyeleti Főosztály Műszaki Osztály feladat-és hatáskörébe tartozó, járművek műszaki vizsgáztatásához kapcsolódó közlekedési hatósági feladatok teljes körű ellátása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    260 000 - 400 000 Ft
  • Eladó-pénztáros (III. kerület)

    1036 Budapest, Pacsirtamező utca 49.
    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása Állandó udvariás kapcsolattartás...
  • Sofőr és raktáros

    1037 Budapest, Pomázi út 5-7.
    Áru kiszállítás, áru leszedése kamionról targoncával, raktározás
  • Áru összekészítő / Raktáros

    1037 Budapest, Zay út.
    Ismert divat világmárkákat forgalmazó magyar tulajdonú nagykereskedelmi cég keres Budapest III. kerületi munkahelyre: Raktáros - Áru Összekészítő kollégát Feladatok: Áru összekészítés szállítólevél alapján Raktár tisztán tartása Leltározás Árumozgatás kézi erővel Elvárásaink: Rak...
  • Mobiltelefon szerviztechnikus

    1036 Budapest, Bokor utca
    Mobiltelefon szervizest, szerviztechnikust keresünk üzletünkbe. Ügyfélorientált kollégát keresünk, aki elsősorban Apple készülékek, valamint egyéb Androidos készülekek szervizelésében jártas. Önálló, elhivatott kollégát keresünk. Mi lenne a feladatod?  - iPhone és iPad és Mac, va...