Állások, munkák és állásajánlatok

12 db találat
  • Termékmenedzser

    Rugalmas munkavégzési hely
    betonacél termékek és előregyártott vasbeton termékek piaci bevezetése és értékesítése napi értékesítési feladatok ellátása, értékesítési célkitűzések elérése meglévő és új ügyfelekkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel és viszonteladókkal való kapcsolattartás
  • Munkahelyi mérnök

    1031 Budapest, Szentendrei út 202.
    pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése tervdokumentációk műszaki és mennyiségi ellenőrzése, észrevételezése költségvetések, mennyiségi számítások készítése és ellenőrzése bekerülési költség meghatározása műszaki dokumentác.
  • Nemzetközi értékesítő

    1037 Budapest, Bécsi út 224.
    A kereskedelmi iparág és a szállítmányozási piac folyamatos monitorozása, minőségi partnerkapcsolatok kiépítése és ápolása Tudásod legjavát bevetve bővíteni a HRT Sepditionnel együttműködő vállalatok számát Szoros együttműködés az értékesítő csapattal, sza.
  • IT üzemeltető

    1037 Budapest, Montevideo utca 16a.
    Változatos informatikai projekteket megvalósító cégünkbe keressük elhívatott új kollegánkat, aki biztosítja számunkra a meglévő rendszereink üzemeltetését és aktívan részt vesz az új megoldásaink kiépítésében.Tevékenységünk széleskörű, legfontosabbak az üzemi hírközlésh.
  • Jogtanácsos

    1035 Budapest, Vihar utca 17.
    Követeléskezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása Menedzsment döntéseinek támogatása Kapcsolattartás hatóságokkal és más intézményekkel Jogi képviselet hatóságok és harmadik személyek előtt Szervezeti egységek munkájának jogi támogatása
  • Munkafelvevő

    1037 Budapest, Bécsi út 178.
    Toyota, Lexus és/vagy Progression ismeretekkel rendelkező szerviz munkafelvevő munkatársat keresünk Óbudai szervizünkbe. Ha van tapasztalatod, ha érdekelnek a Toyoták, ha szeretnél hybrid autókkal foglalkozni, és folyamatosan bővülő ügyfélkörünknek műszaki kérdésekben segítség.
  • Művezető

    az építkezéseken a munkavállalók és alvállalkozók munkájának közvetlen irányítása, tevékenységük összehangolása, felügyelete, folyamatos ellenőrzése kapcsolattartás munkavállalókkal és alvállalkozókkal az építésvezető munkájának támogatása munkavéd.
  • Alkalmazás üzemeltető / DevOps szakértő

    Biztosítani a különféle projektek működéséhez szükséges, valamint a kulcsrakész üzleti megoldások alapjául szolgáló IT infrastruktúra rendelkezésre állását. IT infrastruktúra kialakítása alkalmazás telepítési feladatok elvégzése integrációs, valamint.
  • Utószigetelő munkatárs

    Budapest III.kerület
    Jelzőrendszer kiépítése Adott csövek szigetelése
  • Középiskolai tanár

    1033 Budapest, Szentendrei út 83.
    Intézményünkben betölthető tanári állások: Történelem angol nyelven (teljes munkaidő vagy részmunkaidő) Digitális kultúra (Informatika) magyar nyelven (teljes munkaidő) Rajz és vizuális kultúra, valamint mozgóképkultúra és médiaismeret magyar nyelven.
  • Pék eladó

    1036 Budapest, Bécsi út 38-44.
    Feladatok: Budai III. kerületi élelmiszer- áruházunk felvételt hirdet pékáru eladó munkakör betöltésére. Két műszakos munkarendbe, de a beosztást egyénre is tudjuk igazítani, ezt a személyes interjú során meg tudjuk beszélni.
  • Pénztáros

    1036 Budapest, Bécsi út 38.
    Budai III. kerületi élelmiszer - áruházunk felvételt hirdet Pénztárosi pozíció teljes vagy részmunkaidős betöltésére. Két műszakos munkarendbe, de a beosztást egyénre is tudjuk igazítani, ezt a személyes interjú során meg tudjuk beszélni.