Állások, munkák anyanyelvi szintű nem igényel nyelvtudást nyelvtudással

8 db találat Szűrés
  • XIII. kerületi központi termelő üzemünkbe többéves szakmai gyakorlattal rendelkező CUKRÁSZT keresünk kifejezetten Forma torta, dísztorta, alkalmi és egyedi kivitelezésű torták készítésére.   Munkavégzés helye: XIII. Kucsma u. 2. Teljes munkaidős, főállású bejelentés Munkaidő: het...
    jan. 17.
  • toborzás támogatása – telefonos interjúk, előszűrések, adatbázis szűrés admin feladatok (beléptetés) toborzási specialisták munkájának adhoc támogatása időnként riporting feladatok előkészítése
    tegnap 13:34
  • Szívesen fogadunk pályakezdőként, ha még diploma előtt állsz, vagy friss diplomásként szeretnél elhelyezkedni a szakmában, sőt, a gyakorlati idő letöltésére is lehetőséget biztosítunk Rendszeresen képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk folyamatos fejlődési és 1 éven belüli előrelé...
    jan. 20.
  • Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni? Naprakész tudásra vágysz, amit az egyetemen nem biztos, hogy megkapsz? Jelentkezz hozzánk gyakornoknak Fejlesztő és DevOps területre, Pécsre vagy Budapestre! A 7 hónapos programunk alatt mentorok segítik a munkádat és valódi projekteke...
    jan. 20.
  • Vásárlók pontos, hatékony, gyors kiszolgálása Felvilágosítás, tanácsadás a vásárlóknak az áru kiválasztásához Számítógépes látványtervezés
    jan. 18.
  • Elektromos berendezés szerelő Karriertipp!

    1158 Budapest, Fázis utca
    Feladatok: kisfeszültségű kapcsoló berendezések szerelése, gyártása elosztó berendezések kábelezése, huzalozása elosztó berendezések sínezése
    jan. 10.
  • Karosszéria lakatos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1144 Budapest, Füredi utca 76.
    Gépjármű karosszéria lakatolás Szét-össze szerelés Szélvédőcsere Húzató pad használata
    jan. 04.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim