Állások, munkák és állásajánlatok

61 db találat
  • Logisztikai gyakornok

    Budapest
    napi és havi statisztikák, elemzések készítése számlázási feladatok részvétel a logisztikai munkafolyamatokban kapcsolattartás az Okmányirodával, KSH-val szerződések kezelése a szakmai vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Kasszás Munkatárs

    Budapest 1087, Kerepesi utca 9.
    Pontos kasszavezetés és elszámolás Vevőszolgálati tevékenységek Pénztári bizonylatok ellenőrzése, árukiadás elvégzése Foglalások, visszáruk és reklamációk kezelése Egyeztetés az értékesítési csapattal
  • Eladó

    1087 Budapest, Kerepesi út 9.
    Elkötelezett értékesítési tanácsadás, több vásárló egyidejű kiszolgálása Vevőszolgálati tevékenységek Számos feladat elvégzése egyidőben Értékesítés előkészítése és utólagos tevékenységek
  • Telefonos káradminisztrátor

    Budapest, X. kerület
    telefonon keresztül beérkező ügyfélhívások fogadása ügyfelek kárügyeivel kapcsolatos tájékoztatás kárügyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok kárigények előzetes véleményezése
  • Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző

    1062 Budapest, Aradi utca
    Havi munkabérek elszámolása számfejtéseHavi járulék és adó bevallások, önellenőrzések statisztikai adatszolgáltatások elkészítéseJelenléti ívek ellenőrzéseMunkavállalók be és kiléptetéseMunkavállalók személyi anyagainak karbantartásaHatályos.
  • Mérlegképes könyvelő

    1143 Budapest, Ilka utca 2.
    Számítógépes könyvvezetés Adóbevallások elkészítése Beszámolók.
  • Könyvelő gyakornok, könyvelő asszisztens

    Rugalmas munkavégzési hely
    Szívesen fogadunk pályakezdőként, ha még diploma előtt állsz, vagy friss diplomásként szeretnél elhelyezkedni a szakmában, sőt, a gyakorlati idő letöltésére is lehetőséget biztosítunk Rendszeresen képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk folyamatos fejlődési és.
  • Üzleten belüli raktáros munkatárs

    Áruátvétel és árucímkézés Árufeltöltés és az eladást előkészítő munkák elvégzése Támogatás a részlegen végzett átalakítási munkáknál Be- és kiraktározás belső számítógépes rendszerünk segítségével Leltározási és leértékelési tevékenys.
  • Irodavezető

    1012 Budapest, Márvány utca 17.
    Főbb feladatok, munkák: irodai adminisztráció ellátása levélírás, emailezés hivatali, banki ügyek intézése riportok, kimutatások, feljegyzések készítése pénzügyi és könyvelési folyamatok támogatása postakezelés, postai adminis.
  • Bolti eladó

    1238 Budapest, Bevásárló utca 2.
    Pozíció leírás:Parti Party point üzletünkbe részmunkaidős eladót keresünk! (Heti 1-2 napra)Csak akkor jelentkezz, ha valóban szeretnél kereskedőként dolgozni, vevőkkel foglalkozni, kommunikálni, eladni, szolgáltatni, tudsz vállalni 11 órás munkaidőt (9-20 óráig).
  • Árufeltöltő, raktáros

    1097 Budapest
    Különböző méretű és súlyú termékeket kell betölteni raktári polcokba. A feladatod felelősségteljesen és körültekintően kell végezned. Cégünknél kiemelten a fontos a rend és a tisztaság.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Forint
  • Pályázati Elszámoló (Monitoring Projektmenedzser)

    1138 Budapest, Danubius u. 16.
    Nyertes pályázatok esetén az ügyfél képviselete a támogatást nyújtó szervezetnél, Pályázati elszámolások komplett menedzselése, Pályázati megfelelőség biztosítása az ügyfélnél, Helyszíni ellenőrzéseken való részvétel, A beruházás állapotána.
  • Teljes körű könyvelő, bérszámfejtő

    1191 Budapest
    számviteli feladatok ellátása, számítási, adatbeviteli és ellenőrzési feladatok elvégzése; szállítói és vevöi számlák kezelése, kontírozása, könyvelése; fizetési listák ellenőrzése, egyenlegközlők megválaszolása; zárások elvégzése banki tét.
  • Mérlegképes könyvelő asszisztens

    1149, Budapest, Angol utca 38.
    Banki- és készpénzmozgások könyvelése Bejövő számlák iktatása és könyvelése Főkönyvi feladások rögzítése könyvelő programban Könyvelési bizonylatok rendszerezése és lefűzése Könyvvizsgálati, adóvizsgálati anyagok összerendezése Egyé.
  • Bolti eladó, pénztáros

    1072 Budapest
    Belvárosi, non-stop közértekbe keresünk eladó - pénztárosokat, délelőttös, délutános és éjszakás műszakba. Minimális tapasztalat fontos.Jelentkezés önéletrajzzal.
  • Banki gyakornok

    Budapest, V. kerület
  • Idősgondozó, Ápoló

    Budapesten idősgondozó, ápoló munkatársakat keresünk hosszútávú nappali munkavégzésre házi beteggondozásra. Nyugdíjas vagy részmunkaidős állást kereső kollégák jelentkezését is várjuk.Jelentkezni a megadott e-mail címen lehetséges.
  • Telefonos értékesítési tanácsadó

    Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Meglévő ügyfelek digitális csatornákra történő orientálása Igényfelmérést követően a bank termékeinek értékesítése meglévő és érdeklődő ügyfeleink részére Aktuális lehetőségekkel kapcsolatos telefonos egyeztetés ügyfelekkel Termékhasználat-ösztönző, illetve ügyfélmegtartó hívások...