Gépkocsivezető állások, munkák Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

4 db találat Szűrés
  • Autóbuszvezető

    Országosan bárhonnan végezhető
    Főbb feladatok, munkák: Szerződéses járatokon utazó személyek biztonságos szállítása a megadott helyen és időben.
    September 14.
  • Tehergépjármű vezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    ;Gépjárművezető, Sofőr, Futár;Szakmunka;Nem igényel nyelvtudást;junior;Általános munkarend;Full time... ;Vocational school;Driver, Chauffeur, Courier;Skilled Labour;Language skills are not required;junior;General work schedule ...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
  • Wind Turbine Commissioning, Service and Maintenance Technician

    Országosan bárhonnan végezhető, Egyéb külföld, Németország, Ausztria, Hollandia, Egyesült Királyság, Dánia, USA, Norvégia, Svédország, Olaszország, Svájc, Franciaország, Belgium
    systems and low-voltage networks, Category B driving license - experienced driver, Good communication...
    September 22.
Állásajánlatok Borsod-Abaúj-Zemplén megyében
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim