Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, középiskolai végzettséggel

8 db találat
Szűrés
  • Szakács Karriertipp!

    3525 Miskolc, Széchenyi istván út 89.
    Konyhai feladatok ellátása.
    tegnap 08:20
  • vevői szállítólevelek és számlák kiállítása vállalatirányítási rendszerben kapcsolattartás a vevőkkel, reklamáció kezelés a számlák vonatkozásában; a számlázási folyamtokkal járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
    ápr. 22.
  • Gépértékesítő

    Rugalmas - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Mezőgazdasági gépek (John Deere traktorok, Fliegl kocsik, Quivogne munkagépek, egyéb kiegészítők) értékesítése leendő- és meglévő ügyfelek részére Új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, azok rendszeres látogatása...
    ápr. 21.
  • Kazincbarcikai BorsodChem Zrt. területén lévő telephelyünk irodájába, teljes munkaidőre keresünk megbízható, gyakorlattal rendelkező, önállóan is dolgozni tudó irodavezetőt. BorsodChem Zrt.-hoz kötődő releváns szakmai tapasztalat előnyt élvez. Általános adminisztratív feladatok e...
    ápr. 21.
  • Adminisztráció Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak Változó munkarend hétköznapi/hétvégi akár esti műszak (műszakok: 08:30-17:00 és 14:30-23:00)...
    ápr. 20.
  • Bolti eladó (üvegházba) Karriertipp!

    3526 Miskolc, Szeles utca 63 69.
    Az áru teljes követése a beérkezéstől az eladásig: Áruérkeztetés Árazás Polcra helyezés Árumozgatás Vevők segítése Termékek felügyelete  Virágokkal való foglalkozás (locsolás, tisztítás) Értékesítés A bolt tisztán tartása
    ápr. 15.
  • -Telephelyi karbantartási munkák elvégzése -Halas medencék karbantartása, szűrők tisztítása -Csomagok előkészítése és csomagolása -Udvar rendben tartása, takarítása -Betanított fizikai munkálatok elvégzése
    ápr. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim