Állások, munkák és állásajánlatok

25 db találat
  • Technikus munkatárs

    Országosan bárhonnan végezhető
    Beléptető, kamera, riasztó és egyéb gyengeáramú rendszerek előkészítése, kábelezése, telepítése külső helyszíneken. Eszközök összeszerelése, szervizelése. Szoftverek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása. Szoftverbeállítás és konfigurálás a telep.
  • Projektmenedzser (műszaki terület)

    3561 Felsőzsolca, Bódva út 7.
    - árajánlatok készítése- megrendelővel való kapcsolattartás
  • Projekt asszisztens (gyártás)

    - Megrendelése, árajánlatok előkészítése és készítése- Projektmenedzserek munkájának segítése
  • Szakmai területvezető

    Szabolcs-Szatmár-Bereg, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén
    A területhez tartozó 10-12 kirendeltségen dolgozó értékesítők munkájának koordinálása Az előzetesen meghatározott területi értékesítési tervszámok elérése, ellenőrzése és értékelése Támogatást nyújt a napi operatív kérdésekben Irányítása alatt dolgozók folyamatos szakmai ké.
  • Erősáramú villanyszerelő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Főbb feladatok: Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése Időszakos f.
  • Területi képviselő

    A területen található kiemelt, meglévő nagy ügyfelek kezelése a szenior területi üzletkötők feladata. E mellett keressük az új lehetőségeket, elsősorban ipari partnereket, akik a prémium kategóriájú szerelvényeinket, tömítéseinket, szűrőinket, kompenzátorainkat értékesíti.
  • Építésvezető - Miskolc

    Miskolc
    Kivitelezés helyszíni munkáinak megfelelő szakmai irányítása, felügyelete Alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, feladatok kiosztása A kivitelezés minőségének folyamatos ellenőrzése Projekt ütemtervének tartása E-Építési napló vezetése
  • Mérnök – üzletkötő

    Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel Piackutatás, új ügyfelek keresése Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, rendelések elkészítése Szakmai tanácsadás a vevők felé
  • Takarító / Takarítónő

    3516 Miskolc, Pesti út 3.
    telephelyünk irodaépületének , bemutató termének takarítása (öltöző, szoc. helységek, irodák, ügyféltér)
  • Műszaki előkészítő

    Miskolc
    tervdokumentációk felmérése árajánlatok bekérése, ártükör készítése döntés-előkészítő dokumentumok összeállítása műszaki adminisztráció anyagok megrendelése, kiszállításának koordinálása vállalkozói elszámolások döntésre előkészítés.
  • Gépkocsivezető

  • Raktáros / targoncás munkatárs

    Az árukiadó raktáros, targoncavezetői képesítéssel - lista alapján a kiadandó áruk összekészítése, tételes ellenőrzése - áruátvétel, -kiadás - a raktári / telephelyi rend folyamatos fenntartása - az áruk minőség-ellenőrzése - esetenként kézi anyagmozgatás lehetséges - esetenké.
  • Értékesítési menedzser

    új vevők akvirálása, új piacok felkutatása flottakezelési és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése értékesítési tárgyalások lefolytatása beszállítók versenyeztetése árajánlatok, szerződéstervezetek elkészítése megrendelések fogadás.
  • Nyomdai ofszet gépmester

    3700 Kazincbarcika, Május 1. út 11.
    Önállóan dolgozni képes ofszet gépmestert keresünk Roland Favorit 300 négyszínes nyomógépre, egy műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel, kazincbarcikai nyomdánkba. Hosszú távra gondolkodunk, szükség esetén bejárási támogatást/szálláslehetőséget biztosítunk. Bér megegyezés sze.
  • Könyvelő

    Szikszó
    könyvelési feladatok ellátása számlák iktatása, rögzítése pénzügyi adminisztrációs feladatok pénzügyi vezető munkájának segítésea
  • Tehergépjármű vezető

    3527 Miskolc, Várközi Lajos utca 9.
    A cég telephelyei és partnerei részére történő áruszállítás és rakodás A teherautókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Raktáros

    Áruérkezés előkészítése Áru átvétele, kiadása, rendszerezése, hivatalos dokumentumok kitöltése Vállalat irányítási rendszer, MS Office, kódleolvasó rendszer használata A szállítandó áru kézi erővel való összekészítése Pakolás, rakodás, rakt.
  • Bolti eladó

    3526 Miskolc, Szeles utca 31.
    Miskolci telephelyre Irodaszer és Nyomtató kellékanyag értékesítéssel foglalkozó üzletbe keresünk eladói munkakörbe kollegát. Elvárások: Kereskedelmi tapasztalat Érettségi Előnyt jelent: Nyomtató kellékanyagok é.