Borsod-Abaúj-Zemplén megyei állás, munka, állásajánlatok

81 db találat
  • Üzletkötő-területi képviselő Karriertipp!

    Országosan bárhonnan végezhető
    A cég által gyártott szerszámok értékesítése, mely után jutalékot adunk A meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás Új ügyfelek felkutatása Ajánlatok, kalkulációk, szerződések elkészítése Megrendelések kezelése, visszaigazolások elkészíté.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Forint
  • Vállalkozási mérnök

    3561 Felsőzsolca, Turul út 3.
    Részt vehetsz a vállalati ügyfélkapcsolatok fejlesztésében, potenciális megrendelők felkutatásában és a már meglévő megrendelőinkkel való kapcsolattartásban. Fontos szerepet tölthetsz be az üzleti ajánlatok k.
  • Mérnök üzletkötő / szaktanácsadó

    kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatásapartnereink technológiai támogatásafolyamatok optimalizálásaelsősorban csigatisztítási termékeink és azok hatékonyságának bemutatása
  • Projekt gazdasági koordinátor

    Főbb feladatok: Szerződések kezelése (előkészítés, egyeztetés, adminisztráció) Teljesítések igazolása, számlák kezelése, ellenőrzése, kontírozása Nyilvántartások, jelentések Biztosítékok, garanciák kezelése, nyilvántartása
  • Java fejlesztő

    Otthonról végezhető
    Java backend fejlesztő. A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető. A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.
  • Vevői kapcsolattartó

    3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.
    Napi kapcsolattartás a vevőkkel Árajánlatok készítése Szerződések előkészítése SAP megbízások kezelése Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Online értékesítési asszisztens

    A feladat egyszerű. Telefonon kell felkeresni leendő ügyfeleket és minimális érdeklődés felékeltése mellett azt megtudni, hogy elfogadja-e a cégünk által kínált kedvezményeket, amivel kevesebbet kell fizetnie a jövőben.A feladat még az, hogy részt vegyél a cégünk által.
  • Területi képviselő (Észak-Kelet Magyarország)

    Rugalmas munkavégzési hely
    Új partnerek felkutatása, Direkt értékesítés Ügyfél látogatások Heti látogatási tervek összállítása Megrendelések felvétele Heti havi statisztikás, Jelentések készítése
  • Operátor

    3500 Miskolc
    Miskolci multinacionális partnerünk részére keresünk OPERÁTORI pozícióba munkavállalókat.Jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehet:06-30/989-6913 06-30/376-9884
  • Területi képviselő

    Működési területe: Borsod – Abaúj – Zemplén, Heves és Nógrád megye. Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres látogatása Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése, szerződésben foglaltak betartatása, feltöltöttség.

    Új kereskedelmi partnerek keresése Gondoskodás a meglévő partnerekről és az adott régiókról Műszaki tanácsadás a partnerek számára Piaci felmérés az adott régión belül Termékprezentációk Együttműködés a marketing feladatokban
  • Munkahelyi mérnök

    3860 Encs
    Alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása, szerződések nyomon követése Havi teljesítések egyeztetése, ellenőrzése Garanciális ügyintézés Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása, ellenőrzése Közreműködés a.
  • Művezető

    3860 Encs
    10-20 fő munkájának helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése Főleg hídépítési feladatok Alvállalkozói munkák koordinálása Napi szintű kapcsolattartás építésvezetővel, alvállalkozóval Anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Bentlakásos gondnok

    3950 Sárospatak
    ingatlanok, kert karbantartása borászat tisztán tartása szőlészeti és gyümölcsössel kapcsolatos munkák elvégzése azonnali beavatkozást igénylő munkák elvégzése
  • Termelési csoportvezető

    A Társasághoz javításra, futójavításra érkező teherkocsik és tartálykocsik javításának irányítása A javítási munkák műszaki és munkavédelmi irányítása a kiépített Integrált irányítási rendszer eljárásinak megfelelően A csoporthoz tartozó kollégák vezetése.