Bolti eladó, pénztáros állások Veszprém megyében 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Vevőkiszolgálás Áruátvétel, pakolás Dekorálás és áruprezentáció Kasszázás Az üzlet rendben és tisztán tartása Árukészlet biztosítása az üzlet koncepciójának megfelelően és a márkazónák átlátható, egyértelmű elrendezése
    ápr. 16.
  • Fő feladatok: üzemanyag- és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 16.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás. Eladó vagy töltőállomás kezelő végzettség előny. Ha nem rendelkezik vele, segítünk megszerezni a képesítést...
    ápr. 10.
  • Szeretnél egy profi, célorientált és fiatalos csapatban dolgozni? Csatlakozz a Vodafone veszprémi, balatonfüredi és várpalotai Partner üzleteinek Értékesítő csapatába és fejlesszük tovább együtt az ügyfélélményt, érjük el közösen a kitűzött célokat!     Az Optifon Kft olyan Érték...
    ápr. 09.
  • -reggeliztetés -ebéd és vacsora tálalás -előkészítés -konyhai kisegítés
    ápr. 08.
  •   Szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lenni? Szeretsz emberekkel foglalkozni? Szeretnél előre tervezhető, rugalmas időbeosztást? Szeretnél teljes vagy akár csak részmunkaidőben dolgozni? Érdekel a mobiltelefonok világa? Szeretnéd meg tudni milyen kisvállalati eladón...
    márc. 19.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim