Bolti eladó, pénztáros állások Baranya megyében szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

7 db találat
Szűrés
  • Bolti eladó Karriertipp!

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11/1.
    Feladataid lesznek: - Telefontartozékok értékesítése - Kijelzővédő fólia / üvegfólia felrakása - Az üzlet tisztán tartása, működésének zökkenőmentes biztosítása - Napi zárás és nyitás
    ápr. 12.
  • vásárlók kérdéseinek megválaszolása szakszerű segítségnyújtás az áruk kihelyezése a növények ápolása
    ápr. 11.
  • Bolti eladó

    A Pécs Árkádban  lévő BALANCE férfi-ruházati üzletbe kereskedelmi tapasztalattal rendelkező (lehetőleg ruházati) eladó/értékesítő munkatársat keresünk. Feladata a vásárlók szakszerű, kedves kiszolgálása mellett számlázás és leltár kezelés a cég saját számítógépes rendszerével, az...
    ápr. 09.
  • Eladó / pénztáros

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11.
    Minden eszközzel azon dolgozunk, hogy Neked csak arra kelljen koncentrálni, amiben igazán jó vagy: Inspiráld a vevőinket Lásd el őket szaktanácsokkal Értékesítsd nekik a legjobb termékeinket
    ápr. 03.
  • Kiskereskedelmi értékesítés, az ügyfelek kiszolgálása Felmerülő kérdések kezelése, a forgalmazott termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás Megrendelések készítése, ajánlatadás Munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárforgalom bonyolítása A cég vállalat irányítási rendszerén...
    márc. 28.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim