Bolti eladó, pénztáros állások, munkák Baranya megyében

3 db találat
Szűrés
  • Telefonos bolti eladó Karriertipp!

    7631 Pécs, Kincses út
     Feladatok: Ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon keresztül Telefonok értékesítése és technikai beállítások végrehajtása Bolti adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: Kiváló kommunikációs készség Műszaki érzék és készség a telefonok és telefonos kiegészítők...
    ápr. 16.
  • Bolti eladó Karriertipp!

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11/1.
    Feladataid lesznek: - Telefontartozékok értékesítése - Kijelzővédő fólia / üvegfólia felrakása - Az üzlet tisztán tartása, működésének zökkenőmentes biztosítása - Napi zárás és nyitás
    ápr. 12.
  • az üzlet mindennapos feladatainak ellátása vásárlók tájékoztatása, kiszolgálás megrendelések kezelése anyag és árukiadás pénztárgép kezelés üzletvezető feladatok ellátása üzletvezető helyettes feladatok ellátása
    márc. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim