Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (2 db)
  • BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft - Állás, munka

    Takarító

    Budapest, 1111 Műegyetem rakpart 7-9. R. ÉP. 3. EM.
    Feladatok: különböző helységek takarítása kézzel, illetve takarítógéppel mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása szemét összeszedése időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztításaElvárások: ...
    március 21. 08:35
  • BME ÜZEMELTETŐ ÉS MŰSZAKI - Állás, munka

    Karbantartó

    1111, Budapest Műegyetem rakpart 7-9. R. ép. 3. em.
    A BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. intézmény karbantartói feladatok ellátására munkatársakat keres az ideális jelölt a felsorolt szakmák valamelyikében tapasztalattal rendelkezik: asztalos; ...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    139 650