Biztonsági őr, vagyonőr, portás állások, munkák 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Budaörs, Budapark Ipari parkba keresünk vagyonőrt 24 / 48 órás szolgálatba.
    tegnap 16:55
  • Belvárosi szállodába keresünk vagyonőrt, vagyonőri munkára. Váltott 12 órás szolgálatba.
    tegnap 16:00
  • Szívesen dolgoznál Budapest legszínvonalasabb munkahelyeinek egyikén?  Szeretnéd  az angol nyelvet gyakorolni, szakmailag fejlődni, piac feletti bérezést hazavinni?   Többé nem kell külföldre költöznöd a jó fizetésért, itthon is dolgozhatsz nemzetközi környezetben! Próbáld ki mag...
    tegnap 12:55
  • Főbb feladatok: alkalmazottak, gépjárművek be/kiléptetése útbaigazítja a látogatókat, irányítja a gépkocsikat az épület, a telep különböző területein gondoskodik a tevékenységéhez tartozó rendelkezések betartásáról (pl. blokkoló használat, vendégnyilvántartás vezetése, stb.) üzen...
    Apr. 19.
  • Portás, őr

    1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52.
    vagyonvédelmi operátori feladatok ellátása személyek ki- és beléptetése, ellenőrzése, általános recepciós feladatok ellátása kamerák figyelése, védett területre vendégek kísérése dokumentáció kezelése rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele...
    Apr. 18.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim