Bicskei állások, munkák

5 db találat
  • Áru-összekészítő (Bicske)

    2060 Bicske, Spar utca
    Termékek megadott lista alapján történő összekészítése A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés.
  • Anyagmozgató - Áruösszekészítő Raktáros

    2060 Bicske
    Szolgáltató cég nemzetközi áruházláncokat üzemeltető partnercége számára targoncás elhordó-anyagmozgató, valamint áruösszekészítő munkatársakat keres teljes munkaidőbe, versenyképes kereseti lehetőséggel Bicskén található logisztikai központba. A bejárás céges buszokkal megoldott...
  • Operátor

    2060 Bicske, Tatai út
    Feladatok Egyszerű műanyagipari termékek kézi és gépi összeszerelése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően Műanyagipari gépek kezelése A termékek vizuális ellenőrzése Amit kínálunk Tapasztalattól függő órabér + műszakpótlékok (min.br.235.000Ft kezdőbér) 100%-o...
  • Operátor (Tatabánya felől céges busz)

    2060 Bicske
    Hölgyeket és Urakat keresünk a bicskei Vincotech Hungária Kft. saját állományába. Elektronikai alkatrészek gyártásában való részvétel, rutin részfeladatok elvégzése és számítógépes adminisztráció tartozik a feladatkörhöz (pl. összeszerelés / huzalozás / tokozás / minőségellenőrzé...
  • Operátor - Bicske

    2060 Bicske
    Feladatok: mechatronikai és elektronikai szerelési feladatok ellátása minőségellenőrzés legyártott termékek adminisztrációja számítógépen
Állásajánlatok Bicske közelében