Betanított munka állás, munka Budapesten

11 db találat
  • Shop eladó (OMV benzinkút)

    1239 Budapest, Haraszti út 32.
    Shop eladót keresünk.  Fő feladatok: shop termék eladása, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
  • Szerelő munkatárs Karriertipp!

    1142 Budapest, Tatai utca
    Prémium kategóriás árnyékolók beépítése, szállítása és helyszíni felmérés.
  • Kézi beültető/forrasztó

    1149 Budapest, Angol utca 38.
    Elektronikai panelek kézi beültetése és forrasztása
  • Betanított munkás

    1184 Budapest, Lakatos út 44f.
    Feladatok: Gépsoron történő gyártási feladatok ellátása (szalagmunka) Gyártási részfolyamatok elvégzése (bekészítés, csíkozás, sorjázás) Készáru dobozolása Rendelés összekészítés, címkézés
  • Betanított munkás (könnyű fizikai munka, szalagfüggöny gyártás)

    1095 Budapest, Soroksári út
    Szalagfüggöny gyártásával foglalkozó cég keres könnyű fizikai munkára kollégát! Pályakezdőknek kiváló lehetőség! Fényképpel ellátott önéletrajzokat a megadott email címre várom, fizetési igény megjelölésével, valamint eddigi szakmai tapasztalatok, és iskolai végzettség leírásával...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    200 000 Ft
  • Autókozmetikus

    1107 Budapest, Száva utca 9.
    autóbelső takarítás (szalon állapotra) polírozás bőrfestés kerámiázás
  • Raktári anyagmozgató

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 195-197.
    Papírdoboz begyűjtéssel, kereskedelemmel foglalkozó csepeli cég keres egy műszakos munkarendbe, teljes bejelentéssel egy fő dolgozni akaró, jó erőben lévő, elsősorban csepeli lakost raktári anyagmozgató munkakörbe.
  • Kerékpár összeszerelő

    1164 Budapest, Ostorhegy utca
    Egy műszakban dolgozunk, reggel 8 órakor kezdünk, majd napközben egyénileg, teljes kerékpárok összeszerelése a feladat. Természetesen közben szünetet tartunk, ebédelünk és jó hangulatot teremtünk.
  • Kürtőskalács készítő/eladó

    1039 Budapest, Rákóczi utca 36.
    Kürtőskalács készítése és eladása. Üzlet tisztán tartása.
    270 000 Ft
  • Kertész

    Rugalmas munkavégzési hely
    Észak Budapest és Szentendre vonzáskörzetébe keresünk kertészeti szakmunkára kollégát, hosszú távra, bejelentve. Jogosítvány, öntözőrendszer ismeret előny. Téli munkalehetőség Tel: 20 2195525
    200 000 - 250 000 Ft
  • Betanitott fizikai munkás

    1108 Budapest, Újhegyi út 25.
    Budapesten a 10. Kerületben, elsősorban Vidéki munkavállalókat keresünk. Egyszerű betanitott munka. Vidékieknek a szállás ingyenes, ahol egy családi ház melege biztosítja a dolgozó számára a munka utáni pihenést.
    180 000 - 240 000 Ft