Betanított munka állások, munkák

332 db találat
Szűrés
  • Kerékpáros kézbesítő Karriertipp!

    Pesterzsébet 1 posta
    Levelek és küldemények kerékpárral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    tegnap 12:05
  • Gyalogos kézbesítő Karriertipp!

    1114 Budapest, Fehérvári út 9-11.
    Levelek és küldemények gyalogosan történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Kézbesítő Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2376 Hernád, Köztársaság út 72/C
    Levelek és küldemények kerékpárral vagy segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Rendelésfelvevő-diszpécser Karriertipp!

    1027 Budapest, Bem rakpart 56.
    Rendelések felvétele telefonon és interneten keresztül Rendelések összekészítése, kiosztása Kapcsolattartás a rendelésközvetítő rendszerekkel
    tegnap 11:20
  •   A beérkező kamionok lepakolása Áruátvétel Komissiózás Raktáron belüli kézi és „békás” anyagmozgatás Göngyöleg, visszáru és szállítólevelek kezelése Raktár tisztaságának fenntartása Munkavégzés helye: KORONCÓ
    tegnap 10:43
  • - Alkatrészek válogatása vizuálisan ill. utómunkálása - Rossz alkatrészek cseréje - Többfajta felület ellenőrzése
    tegnap 10:30
  • Kávéautomata feltöltő Karriertipp!

    Rugalmas - Budapest
    a tényleges munka kávé, üdítő, szendvics és snack automaták töltése karbantartása, fizikai munka, a legnehezebb súly 1 zsugor üdítő, műszaki érzékkel rendelkező pályakezdőket is szívesen betanítunk.
    tegnap 10:20
  • Fizettető vendégkoordinátor Karriertipp!

    1075 Budapest, Király utca 13.
    Budapest belvárosának ikonikus éttermébe, a Spíler Originálba keresünk tettre kész, karakteres fizettető vendégkoordinátort teljes vagy részmunkaidőre. Minőségi konyha, klasszikusok, felhőtlen környezet és vagány emberek mellett a legizgalmasabb koktélokat kínáljuk, őszinte, játé...
    tegnap 09:50
  • Betanított munkatárs (Festő üzem) Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Kukorica utca
    A járművek/ felépítmények: alvázvédelme, zsírtalanítása, csiszolása, portalanítása, szilikonmentesítése, alapozóval való festése és maszkolása
    tegnap 09:15
  • Dekorációs munkatárs

    4400 Nyíregyháza, Benczúr Gyula tér 4.
    Széles formátumú, digitális nyomtatás, plotter vágás Nyomtatáshoz használt szoftver használata Nyomtatásból keletkezett anyagok feldolgozása (szélezése, kiszedése, vágása, hajtogatása, kasírozása, laminálása) Nyomtatások előkészítése, beütemezése Betanulási idő után önálló munkav...
    tegnap 08:57
  • Magyar tulajdonú vállalkozás gépkezelő, műhelyi munkában jártas munkatársat keres. Főbb feladatok közé tartozik: - szerszámgépek kezelése - szerelési, karbantartási feladatok elvégzése - gépkezelés - betanított fizikai munka
    tegnap 08:51
  • Stabil hátterű, 2012 óta sikeresen működő bútorgyártó üzem, jó manuális készséggel rendelkező munkatársat keres kézi csomagoló munkakörbe. A feladat elvégzéséhez alapvető fizikai erőnlét szükséges, hiszen bútorlapok csomagolásáról van szó.
    tegnap 07:33
  • Elektromos kerékpáros kézbesítő Karriertipp!

    8081 Zámoly, Kossuth u. 37.
    Levelek és küldemények elektromos kerékpárral történő kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    tegnap 06:10

    2374 Dabas, Bartók Béla u. 54/a.
    Levelek és küldemények kerékpárral vagy kyburzzal vagy segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
    tegnap 05:05

    Pilisborosjenő
    Levelek és küldemények kyburzzal és segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Segédmotoros kézbesítő Karriertipp!

    Törökbálint
    Levelek és küldemények segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

    2363 Felsőpakony, Eötvös utca 9.
  • Levelek és küldemények segédmotorral történő házhoz kézbesítése a címzettek részére Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Parkolási ellenőr Karriertipp!

    1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út
    Parkolás-ellenőrzési feladatok ellátása
    tegnap 00:40
  • Budapesttől 15 perc autóútra lévő szadai ipari parkban lévő fogaskerékgyártó üzemünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező műszaki/gyártás előkészítő kollégát. Feladatok: Ajánlatírás; Gyártáshoz szükséges technológiai lapok megírása alapanyagok, szerszámok, gyártáshoz szükséges es...
    Apr. 22.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim