Betanított munka állások, munkák egyetemi végzettséggel

12 db találat
Szűrés
  • Gépkezelő

    4024 Debrecen, Kossuth utca 42.
    - automatizált gyártósor kezelése - munkaterület és a gépek, eszközök tisztán tartása - gyors reagálás és beavatkozás műszaki hiba esetén
    tegnap 14:08
  • Betanított munkás

    1095 Budapest, Soroksári út 164.
    A Kallos Cosmetics Kft, kozmetikai és hajápolási termékek gyártója, IX kerületi gyártó üzemébe, kozmetikai kiszerelő gépsor mellé 2 műszakos munkarendbe keres betanított munkatársat. Azonnali felvétel, jó kereseti lehetőség, hosszú távú munka. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal...
    tegnap 12:33
  • Minőségellenőr Karriertipp!

    2900 Komárom, Bánki Donát utca
    Termékek ellenőrzése a megállapított ellenőrzési szintnek megfelelően, valamint a Folyamat specifikáció, egyéb Vevői követelmények szerint gyártó gépek ellenőrzése termékek végellenőrzése napi regisztrációk mintagyűjtések területi rend betartása
    ápr. 18.
  • Feladatai: Az üzemvezető által adott feladatok elvégzése. Nyilvántartások, dokumentációk kezelése, a munkakörhöz tartozó további feladatok kivitelezése.
    ápr. 14.
  • Minőségellenőr

    7400 Kaposvár, Izzó utca 12.
    Középfokú végzettséggel keresel munkalehetőséget? Érettségid van és szeretnél dolgozni egy számodra is kedvező munkahelyen?  Jelentkezz cégünkhöz minőségellenőr munkakörbe! A szükséges tudást tapasztalt kollégák segítségével könnyedén elsajátíthatod, kiemelt bérezéssel már az els...
    ápr. 11.
  • Gépkezelő

    - automatizált gyártósor kezelése - munkaterület és a gépek, eszközök tisztán tartása - gyors reagálás és beavatkozás műszaki hiba esetén
    ápr. 10.
  • Főbb feladatok, munkák: Kenőanyag készletek figyelése, kezelése Gyártó berendezések kenőanyagainak: - utántöltése- mérései (mosófolyadék, emulzió) - cseréi- berendezések és tartályaik tisztítása Munkarend egy műszak
    márc. 20.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim