Állások, munkák és állásajánlatok

13 db találat
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Építésvezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Napelemparkok villanyszerelési munkálatainak vezetése Műszaki rajzok, tervek értelmezése, és a tervek alapjána napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítése, a kivitelezés irányítása a helyszínen A kivitelezés során.
  • Ingatlanértékesítő

    részvétel a DÍJMENTES online szakmai képzésünkön VING backoffice rendszer használata a belső karrier program követése ügyfélkapcsolatok kiépítése
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    500 000 Forint
  • Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák: Cégünk meglévő ügyfeleivel való kapcsolattartás, kapcsolatok fejlesztése, új igények feltárása Új üzleti kapcsolatok kiépítése (üzletszerzés és értékesítés céljából) Beérkező ajánlatkérések pontosítása, ajánla.
  • Java fejlesztő

    Otthonról végezhető
    Java backend fejlesztő. A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető. A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.
  • Projekt / Építésvezető

    Generálkivitelezési munkák helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése, teljesítésigazolások igazolása Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása A kitűzések helyességének ellenőrz.
  • Személyes felkereső – követeléskezelő behajtó

    Adósok személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezéséről Részletfizetési megállapodások kötése Fénykép és Környezettanulmány készítése Az ügyekkel kapcsolatos adminisztráció Felszólító levél személyes átadása Tartozáselisme.
  • Értékesítési menedzser

    Kereskedelmi terv készítése első lépésként belföldi értékesítésre Aktív részvétel új termékek piaci bevezetésében, értékesítés fellendítése Új partnerek felkutatása, új ügyfelek kezelése Szerződések előkészítése, megkötése Webáruházunk forg.
  • Telefonos kapcsolattartó

    Call centerben,telefonos kapcsolattartásban jártas csoportokat és egyéneket keresünk az ország egész területén.Otthonról is végezhető munka. A már működő irodánkban lenne a legfontosabb új dolgozókat találni: Kecskemét, Kaposvár, Fonyód. Orvosok vagyunk és szűrővizsgálatokat v.
  • Területi képviselő

    Adott terület üzleteinek túratervszerű látogatása, megrendelések koordinálása A megfelelő polci árak kialakításának és megjelenítésének biztosítása A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében A munkakörhö.
  • Karosszéria lakatos

    7631 Pécs, Megyeri út 69.
    Jellemzően bitosítási károk javításához keresünk szakembert.
    200 000 Forint
  • B kategóriás gépjárművezető

    Ez nem csak egy munka, ez élményszerzés, életstílus. Fontos, hogy tudj „standupolni” vagy hallgatni és mosolyogni, ha kell, mert időnként szükséges a feszültségoldás! Úton lenni órákon át, hallgatni az utazókat vagy segíteni, jókor megállni és időben megérkezni, mind.
    350 000 Forint