Állások, munkák és állásajánlatok

43 db találat
  • Vezetői csapattag Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Őszibarack utca 12.
    A talaj nélküli és talajos kultúrák, tápoldatozási növényvédelmi, feladatainak stratégia áttekintése később a termesztési időszakban kivitelezése (max 1-5 fő irányítása szezontól függően) biológiai növényvédelem vegyszermentes technológiák, talajnélküli termesztés technológiai.
  • Projekt menedzser - Villamosmérnök

    Rugalmas munkavégzési hely
    Nagy ipari beruházások vezetése, lebonyolítása, illetve villamos oldali projekt támogatása több folyamatban levő projekt esetében. Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel. Mérnöki tanácsadás és műszaki due diligence jelentések készítése finan.
  • Eladó

    6500 Baja, Gránátos utca 11.
    aktív értékesítés, azaz a vásárlók proaktív megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, felmerülő problémák kezelése termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése ügyfélkör folyamatos bővítése beérkez.
  • Junior termékfejlesztési koordinátor

    Kecskemét
    Fejlesztési feladatok koordinálása az R&D osztályon, új termékek és csomagoló anyagok bevezetése, fejlesztése. Új alapanyagokat felkutatása és kapcsolattartás a beszállítókkal. Személyes látogatás a beszállítók laborjaiba, üzemeibe, az új trendeket és technoló.
  • Vállalati értékesítési és ügyfélkapcsolati menedzser

    Országosan bárhonnan végezhető
    szolgáltatási csomagok (webkonferencia, online továbbképzés, website, TV spot, multichannel szolgáltatások, print megjelenések, változatos kivitelezésű kiadványok, betegtájékoztatók) értékesítése a nagyvállalati és KKV ügyfélkörben meglévő kiterjedt stabil ügyfélk.
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Termékfejlesztési koordinátor

    Kecskemét
  • Építésvezető

    Napelemparkok villanyszerelési munkálatainak vezetése Műszaki rajzok, tervek értelmezése, és a tervek alapjána napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítése, a kivitelezés irányítása a helyszínen A kivitelezés során.
  • Patikalátogató

    A cég portfoliójához kapcsolódó kereskedelmi akciók közvetítése a gyógyszertárak részére elsősorban Csongrád; Békés; Jász-Nagykun-Szolnok; Bács-Kiskun megyék területén a kijelölt patikákban. Kapcsolatot épít ki, bővít és tart fenn a területen lévő.
  • Értékesítő

    Otthonról végezhető
    Meglévő termékek telefonon, email-en és személyesen keresztüli értékesítése patikákban és gyógynövényboltokban Cégünk által forgalmazott termékek telefonon, email-en és személyesen keresztüli népszerűsítése magán praxisban vagy orvosok, természetgyógyászok, herbár.
  • Mérlegképes könyvelő

    6500 Baja, Péter-Pál utca 1.
    Mérlegképes könyvelőt keresünk (egyéni vállalkozót), aki teljeskörű könyvelőként vállalatunkat segítené az összetett számviteli, pénzügyi, könyvelési feladatokban. Feladatköre lenne a havi, negyedéves, éves zárások összeállítása, mérleg, eredmény-kim.
  • Területi képviselő

    Új partnerek felkutatása, Direkt értékesítés Ügyfél látogatások Heti látogatási tervek összeállítása Megrendelések felvétele Heti havi statisztikás, Jelentések készítése
  • Ingatlanértékesítő

    részvétel a DÍJMENTES online szakmai képzésünkön VING backoffice rendszer használata a belső karrier program követése ügyfélkapcsolatok kiépítése
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    500 000 Forint

    Főbb feladatok, munkák: Cégünk meglévő ügyfeleivel való kapcsolattartás, kapcsolatok fejlesztése, új igények feltárása Új üzleti kapcsolatok kiépítése (üzletszerzés és értékesítés céljából) Beérkező ajánlatkérések pontosítása, ajánla.
  • Projektmenedzser

    Meglévő tervek alapján a napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítése, A kivitelezés irányítása a helyszínen Új alvállalkozók keresése, kapcsolattartás meglévőalvállalkozókk.
  • Field sales engineer

    A régióban a meglévő és leendő ügyfélkör rendszeres, napi szintű látogatása, műszaki problémák feltárása, technológiai javaslat kidolgozása. A meglévő ügyfélkör bővítése, új ügyfélbázis kiépítése. Alkalmazástechnikai előadások és bemutatók megszervezése, prezentációk elkészíté.
    385 000 Forint

    Az építési feladat végrehajtása, a kivitelezés vezetése a magas szintű műszaki tartalom biztosítása A munkaerő koordinálása, anyagok, eszközök és berendezések beszerzése és szállítása Egyeztetés a Megrendelőkkel és az Alvállalkozókkal, azok koordinálása Ajánlatok és pályázatok k.

    Kecskemét
    Az értékesítői feladat kétirányú – az ingatlanukat eladni kívánókat segíti, hogy az értékesítéssel járó folyamat zökkenőmentesen történjen, valamint az ingatlant keresőket támogatja, hogy a lehetőségeik alapján a legmegfelelőbb ingatlant vásárolják meg, mindezt a legnagyo.
  • HR munkatárs

    Akasztó, Budaörs
    részvétel az új munkatársak (fizikai, szellemi) kiválasztásában, cv-k szűrése, telefonos interjúk, interjúidőpontok egyeztetése, elsőkörös interjúk lebonyolítása a pályázók értesítése a kiválasztás eredményéről munkatársak be-és kiléptetése próbaid.