Autószerelő, szervizes állások, munkák 3-5 év szakmai tapasztalattal

4 db találat Szűrés
  • szeptember 14.
  • Autószerelő Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Külső-Szegedi út 51.
    Feladatok: Személy- és kishaszon gépjárművek teljes körű szervizelése, műszaki vizsgára felkészítése  Műszeres diagnosztikai feladatok elvégzése Főegységek (motor, sebességváltó) javítása és egyéb mechanikai munkák elvégzése Alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje Javításhoz...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    ma 08:35
  • Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi, Subaru, és egyéb márkacsoporthoz tartozó gépkocsik szervizelése Garanciális és garancián túli javítások elvégzése Gépkocsik műszaki vizsgára való felkészítése Jármű-diagnosztika Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán-...
    tegnap 14:55
  • VW - SKODA Márkaszerviz Szervizbe érkező járművek átvétele-ütemezése, Szerviz árajánlatok elkészítése, Garanciális elszámolások elvégzése, Ügyfélkezelés, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés Egyéb a feladatkörrel kapcsolatos feladatok ellátása Felmerült műhelymunka koordinál...
    szeptember 10.
  • Autószerelő

    1106 Budapest, Fehér út 7.
    Autószerelő kollégákat keresünk minimum 5 éves szakmai gyakorlattal, referenciákkal, frekventált helyen lévő szervízünkbe az Örs Vezér téri metró végállomástól 200 méterre. Akár bentlakási lehetőséggel is.
    szeptember 06.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim