Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (4 db)
  • AUTONET IMPORT MAGYARORSZÁG KFT - Állás, munka

    Raktáros

    2120 Dunakeszi, Pallag utca
    Munkavégzés helye: Dunakeszi, Pallag u. 43. ahová műszakonként ingyenes buszjáratot biztosítunk Budapestről (Határ út - Pesterzsébet- Boráros tér - Deák tér - Árpád híd - Újpest Városkapu - Újpest központ - Káposztásmegyer...
    tegnap 15:20
    Megváltozott munkaképességűeknek
  • AUTONET Import Magyarország Kft. - Állás, munka

    Asszisztens munkatárs

      Osztályon felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése Számlák kezelése Adatrögzítés a cég vállalatirányítási rendszerébe Kapcsolattartás a társosztályokkal Adatbázis kezelés Készletek...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    160 000
    február 15. 15:05

    Raktáros

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 43.
    Feladatok: Áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás PDA vonalkód leolvasó eszközzel. Elvárások: Általános iksolai végzettség 2 műszakos munkarend vállalása Raktárban szerzett...
    február 15. 15:04

    Raktáros

    9027 Győr, Hűtőház utca 25.
    Áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás PDA vonalkód leolvasó eszközzel.
    február 13. 15:08

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!