Anyagmozgatás, rakodás állások Veszprém megyében 1-3 év szakmai tapasztalattal

9 db találat Szűrés
  • Raktáros

    8200 Veszprém, Budapest út 30.
    Megbízható, lendületes, rugalmas, jó fizikummal rendelkező RAKTÁROS kollégát keresünk hosszú távra, előrelépési lehetőséggel, teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel. Hétfőtől péntekig tartó munkarendbe, nettó 250.000 Ft kezdő fizetéssel. Munkaidő: 8-17 óráig és 11-20 ór...
    tegnap 16:03
  • Targoncavezető

    8200 Veszprém, Piramis utca
    Bejövő áru fogadása Beraktározás Raktáron belüli anyagmozgatás Göngyölegkezelés
    július 26.
  • Raktárba beérkező szállítmány, csomag, áru átvétele, annak mennyiségi és minőségi ellenőrzése átvétel során Számlák, szállítólevelek, CMR kezelése Beérkezések könyvelése, érkeztetése, címkézése – SAP készlet felelősség Raktárban lokációk közötti mozgatás – SAP készlet felelősség...
    július 23.
  • Raktáros

    8200 Veszprém, Juhar utca 8.
    Raktárosi feladatok ellátása 2 műszakos munkarendben
    július 19.
  • Raktáros-anyagmozgató

    8248 Nemesvámos, Huszárok útja 2.
    Termékek megadott lista alapján történő összekészítése Tárhelyre pakolás/könyvelés Üzemegységek szakszerű kiszolgálása, komissiózás Alapanyag és készáru mozgatása targoncával
    július 16.
  • áru beérkezésekor az áru lerakodása, érkeztetése, fizikai ellenőrzése kiszállításhoz szükséges dokumentumok előkészítése a kiszállítási dokumentum alapján a termékek előkészítése és ellenőrzése, a kamionokra történő felrakodása alapanyagok, alkatrészek komissiózása általános anya...
    július 05.
  • Mérettesd meg magad!
    Regisztrálj, tedd elérhetővé önéletrajzodat és nyerj 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim