Anyagmozgatás, rakodás állások Fejér megyében 1-3 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • Környezetvédelmi engedélyeztetési kérelmek elkészítése Környezetvédelmi projektek vezetése és koordinálása
    ápr. 20.
  • Raktári feladatok ellátása, beérkező áru átvétele Áru összekészítés megrendelés / szállítólevél alapján csomagolás, átadás speditőrnek, adatok rendszerben való rögzítése Raktári rend fenntartása Leltárban való aktív részvétel
    tegnap 00:45
  •            Beérkező-, és kimenő áruk kezelése,            Kézi- és gépi anyagmozgatás,            Raklapok állványrendszerből történő ki- és betárolása, komissiózása,            Induló / érkező gépjárművek fel- és lerakása,            Leltárokban, készlet-ellenőrzésekben való akt...
    ápr. 18.
  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:   Kimenő-bejövő anyagmozgatás Raktári rend fenntartása (5S) Be- és kitárolás magasállványzaton Szükséges dokumentációk elkészítése Raktártechnikai eszközök, emelőgépek, egyéb berendezések rendeltetésszerű és szakszerű használata Termékek csomagolása...
    ápr. 12.
  • raktári áru összekészítés, komissiózás beérkező áruk átvétele mennyiségileg, minőségileg vevők kiszolgálása raktár területen tehergépjárművek targoncával történő rakodása komissiózott tételek és kiszállításra kész tehergépjárművek utólagos ellenőrzése rábízott raktári terület kez...
    ápr. 11.
  • Beérkező áru átvétele, lepakolása Csomagolás Áru szállításra történő előkészítése Áru összekészítés
    ápr. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim