Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat Szűrés
  • A nemzetközi piacon egyedülállóan a Hörmann cég az, amely a fontosabb nyílászárók teljes palettáját kínálja. A magyarországi kereskedelmi kirendeltség csapatának erősítéséhez keresünk raktáros munkatársat. Az Ön feladatköre: Áruk le -és felrakodása kézi, és gépi erővel A raktári...
    tegnap 10:15
  • Napi szinten irányítod és ellenőrződ a területedhez tartozó alvállalkozókat Figyeled a kiszállítási terhelést, szükség esetén beavatkozol Tervezed és felülvizsgálod a szállítási költségeket, az optimális kihasználtság érdekében. Értékeled a szállítók teljesítményét, javaslatokat...
    márc. 26.
  • Csomagok kezelése vállalatirányítási rendszerben Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, hozzájuk tartozó adminisztratív feladatok ellátása Kellékanyag kiadás Szerződéskezelés Kimutatások készítése és kezelése Adatok rögzítése excelben Munkaruha nyilvántartás kezelése Szállásfogla...
    márc. 20.
  • Feladatok: Szerződések, dokumentumok fogadása, iktatása, rendszerezése Kapcsolattartás a bérlőkkel, bérlői fizetések nyomon követése, esetleges panaszkezelés Ügyvezető igazgató adminisztrációs támogatása Kimutatások, táblázatok készítése
    márc. 13.
  • -Kábelek darálása, daráló gép kezelése megfelelő működésének biztosítása, felügyelése -Raktár karbantartás, raktári rend fenntartása -Hétköznapi munka, két műszakkal
    febr. 29.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim