Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

88 db találat
Szűrés
  • Kereskedelmi vezető

    6783 Ásotthalom, Kiss Ferenc körút 75.
    - 7 mintabolt teljeskörű irányítása - Boltjaink vezetése, motiválása, képzése, segítése - Értékesítési eredmények növelése - Új munkavállalók betanítása, fejlesztése - Adminisztratív feladatok elvégzése
    ápr. 17.
  •  · bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljeskörű ellátása · adatszolgáltatások, elszámolások készítése · hatóságokkal való kapcsolattartás · egyéb adminisztrációs és bérügyi teendők ellátása
    ápr. 17.
  • Vevői megrendelések feldolgozása Vevőszámlák elkészítése Szállítások egyeztetése Vevőreklamációk kezelése, jóváírások elkészítése Kapcsolattartás a cég  ügyfeleivel, társosztályokkal Kimenő számlák adminisztrációja Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok el...
    ápr. 16.
  • Pénzügyi csapat (2fő) munkájának irányítása Pénzügyek napi szintű nyilvántartása Kimutatások készítése Pénzügyi és könyvelési folyamatok koordinálása Könyvvitelben való aktív részvétel
    ápr. 15.
  • szerződésekkel kapcsolatos irodai, adminisztratív és dokumentációs jellegű feladatok ellátása (formai/stilisztikai ellenőrzés, nyomon követés, előkészítés, módosítás, hiánypótlások kezelése) szerződések véleményezési és aláírási folyamatának koordinálása szerződések iktatása a vá...
    ápr. 15.
  • Kereskedő, Projekt vezető

    1033 Budapest, Reményi Ede utca 4-8.
    ​​​​​​Aktív értékesítés Folyamatos ügyfélmenedzsment Gyártási, logisztikai projektfelügyelet Front office feladatok
    ápr. 15.
  • Rendszeres kiadványok, hirdetések, szórólapok szerkesztése Fotózás, fotófeldolgozás Dekorációk tervezése, szerkesztése Social media megjelenések kivitelezése PC-s környezetben történő munkavégzés
    ápr. 13.
  • Könyvelő

    8100 Várpalota, Fehérvári út 28.
    Főbb feladatok, munkák: Vevőszámlák kiállítása (előlegszámlák, végszámlák) Bejövő számlák iktatása, könyvelése Bank könyvelése Főkönyvelő munkájának segítsége
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim