Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

3416 db találat
Szűrés
  • Előkészítési munkatárs Karriertipp!

    1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 8.
    Te fogsz felelni: Termékek szabásáért kicsi kör késes szabászgépekkel  Kész nyomtatott grafikák textilre történő felvitele géppel - szublimálás Termékek varrásra előkészítéséért  Alapanyagok összekészítéséért a varrónők részére  Elkészült termékek szálazásáért  Elkészült termékek...
    tegnap 21:56
  • In this role you will: Become first point of contact for internal operational stakeholders and first escalation point of the team for any daily operational issues. Manage the performance of the team to be sure that the services delivered by the team are in line with the agreed or...
    tegnap 21:41
  • induló poggyászok beazonosítása és azok válogatása járatok szerint a válogatott poggyászok szállító járműre történő rakodása
    tegnap 19:06
  • Kiemelt repülőtéri utasok szállítása a repülőtéren belül és a kerítés túloldalán
    tegnap 19:00
  • Szakács Karriertipp!

    9400 Sopron, Várkerület 98.
    Napi menü és a la carte ételek, pizza készítése.
    tegnap 17:45
  • Budaörs, Budapark Ipari parkba keresünk vagyonőrt 24 / 48 órás szolgálatba.
    tegnap 16:52
  • Tehergépjárművek, buszok illetve pótkocsik javítása Műszaki állapotfelmérés Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés
    tegnap 16:38
  • Raktáros Karriertipp!

    2131 Göd, Majorság köz 1.
    raktárba beérkező anyagok átvétele, elhelyezése, anyagmozgatás (gépi, kézi), raktárban tárolt anyagok kiadása a gyártás részére, késztermék kiszállításának előkészületei, komissziózás, csomagolás, szállítóeszközre pakolás.
    tegnap 16:15
  • CNC-gépkezelő

    4400 Nyíregyháza, Tulipán utca 5.
    -CNC marós gépkezelés/programozás - 3 tengelyes NCT marógépen -A termelésben leginkább egyedi gyártású és kis szériás munkák elvégzése -Főként kicsi és közepes méretű alkatrészek gyártása
    tegnap 16:11
  • Épületgépészeti feladatok szakszerű, minőségi ellátása
    tegnap 15:45
  • Autószerelő Karriertipp!

    4400 Nyíregyháza, Agyag utca 10.
    Cégünk 4 saját autószervizzel és országos lefedettségű alvállalkozói hálózattal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely nyíregyházi szervízébe keres tapasztalt autószerelő kollégákat. Új autószerelő munkatársunk fő feladata főleg fiatal gépjárművek forgó kopó...
    tegnap 15:25
  • éttermünk étel kínálatának elkészítése, az ételek tálalása az ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás során, beleértve a munkafolyamatokat, higiéniai elvárásokat a konyha gazdálkodásának betartása
    tegnap 14:54
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim