Állások, állásajánlatok pályakezdőknek

35 db találat
  • Személyi asszisztens (P_19_Ass)

    Nyíregyháza, 4400 Tünde utca 11.
    A vezető részére személyi asszisztensi feladatok ellátása, napi menetrendjének koordinálása (naptárkezelés, találkozók és megbeszélések szervezése). A vezető munkájának teljes körű támogatása, az általa igényelt információk összegyűjtése, rendszerezése. Általános...
  • Flotta irányító

    4405 Nyíregyháza, Lujza utca 13.
    Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése;A fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja;A fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    160 000 Forint
  • Gumitermék-gyártó (P_19_GU)

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
    Extruderek és présgépek kezelése, méretbeállítás, profilgyártás, rajzi specifikációknak megfelelően.
  • Járműharmonika-gyártó (P_19_FB)

    Járműharmonikák alumínium vázának hajlítása, megmunkálása. A harmonikák készre szerelése kézi pneumatikus gépek használatával.
  • Járműharmonika-gyártó / varró (P_19_FB3)

    Feladatai: Járműharmonikák szövetes elemeinek varrása (ipari varrógépen).
  • Minőségellenőr

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 18.
    Nyíregyházi telephelyű acélszerkezet gyártó üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező minőségellenőr munkatársakat.- gyártásközi mérések elvégzése,- hegesztési varratok ellenőrzése,- szükséges dokumentációk elkészítése.
  • Üzletvezető helyettes - Nyíregyháza

    Nyíregyháza
    igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók kiszolgálása árajánlatok készítése üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelés