Szoftver-fejlesztő állások, munkák

156 db találat Szűrés
  • napenergiával kapcsolatos szoftverek tervezése, kivitelezése, tesztelése, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk folyamatos vezetése fejlesztéshez használt infrastruktúra karbantartása részvétel a csapat napi munkájában (code review, stand-up, megbeszélések, sprint tervezés) csapatt...
    Friss
  • június 19.
    Friss
  • Kamera és arcfelismerés alapú megoldások fejlesztése; Projektmunkákban való aktív részvétel Részvétel a fejlesztési irányok meghatározásában Szoftver architektúra tervezésében való részvétel
    június 17.
  • Beágyazott rendszerek programozása C, C++ nyelveken ARM és Microchip PIC32 mikrokontrollerekre.   Belső használatra desktop alkalmazások, szofvereszközök feljesztése C#, QT, Python nyelvek valamelyikén.  Webalkalmazások fejlesztése és Android, iOS, cross-platform mobil alkalmazás...
    június 16.
  • Projectektekben történő aktiv részvétel Önálló, proaktív munkavégzés/programozás
    június 18.
  • Android, iOS, cross-platform mobilalkalmazások fejlesztése Szoftver követelmények implementálása Alkalmazás fejlesztési feladatok elvégzése Adatbázis- és rendszertervezés
    június 18.
  • Web és desktop alkalmazások fejlesztése Natív és cross-platform mobil app fejlesztés Frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése Szoftverkövetelmények implementálása Adatbázis- és rendszertervezés
    június 18.
  • Fejlesztő

    1115 Budapest, Bartók Béla út 109.
    Fejlesztési feladatok ellátása.
    június 18.
  • Kamerás – Szoftverfejlesztő

    8100 Várpalota, Szent István út 28.
    Kamerarendszerek programozása (2D és 3D vision) PC alapon futó alkalmazások fejlesztése Mesterséges intelligencia megoldások fejlesztésében való részvétel Meglévő megoldásaink továbbfejlesztése
    június 17.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim