Felszolgáló állások, munkák

2096 db találat Szűrés
  • Pultos felszolgáló

    1115 Budapest, Tétényi út 18.
    11.kerületi étterembe keresünk pultos- felszolgáló munkatársakat. 15 nap munka klasszikus vendéglátós beosztás. Fizetés: 20.000.- Ft/ nap Fix.
    tegnap 08:00
  • Felszolgáló/pultos munkatárs Karriertipp!

    7622 Pécs, Bajcsy Zsilinszky u. 11.
    felszolgálás fizettetés italok, ételek elkészítése
    tegnap 15:16
  • Felszolgáló-pultos

    Rugalmas munkavégzési hely
    Rendelések felvétele, vendégek kiszolgálása, vendégtér tisztán tartása, éttermi rendszer kezelése
    jan. 25.
  • Felszolgáló

    1052 Budapest, Petőfi tér
    A RUMOUR By Rácz Jenő éttermünk szerviz csapatába Felszolgáló kollégák jelentkezését várjuk!  Legfőbb feladatod a többi kollégával együttműködve kitűnő és udvarias kiszolgálásban részesíteni éttermünk vendégeit.
    tegnap 17:50
  • Felszolgáló Karriertipp!

    1067 Budapest, Szondi utca 40.
    Taj Mahal Indiai Étterem elsőosztályú elegáns autentikus indiai étterem a belvárosban. 19 éve működő éttermünk angolul beszélő felszolgálót keres hosszútávra. A tapasztalattal rendelkező személyek mellett más végzettségű személy jelentkezhet, pályakezdőket is szívesen alkalmazunk...
    tegnap 15:20

    2072 Zsámbék, Nyárfás utca 2.
    - éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés - eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése - vendégek fogadása, kiszolgálása - számla kiállítása - italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése
    tegnap 12:40
  • vendégek szakszerű kiszolgálása A la carte és svédasztalos felszolgálás rendezvények, konferenciák bekészítése
    jan. 26.
  • Eladó, felszolgáló munkakör.
    tegnap 08:15

    Budapest II. kerület
    A Felia Investment Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, stabil pénzügyi háttérrel működő, 2015- ben alapított ingatlan beruházó vállalkozás. 2022 áprilisban indítjuk vendéglátó- és élelmiszer kiskereskedelmi üzletünket Remeteszőlősön, ahova több pozícióba is felvételt hirde...
    jan. 25.
  • Találja meg a kincset, és nyerjen!
    Regisztráljon, tegye elérhetővé önéletrajzát és nyerjen 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása Ételek, italok ajánlása Rendelések felvétele Ételek és italok felszolgálása
    jan. 25.

    1051 Budapest, Október 6. utca
    Vendégeink magas szintű kiszolgálása, igazi csapatjátékosként.
    jan. 25.

    1039 Budapest, Kossuth Lajos üdülőpart 102.
    Szállodai étterembe keresünk rendezvényekhez kollégát. Reggeliztetés, rendezvények kávészüneti bekészítése, étkeztetés (tányérszervizes, svédasztalos). Hétvégén esküvős rendezvényeken munkavégzés.
    jan. 25.
  • vendégek fogadása, magasszínvonalú kiszolgálása, számla kiállítása, műszak végén elszámolás éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök kifogástalan előkészítése, asztalok terítése, díszítése
    jan. 25.
  • Felszolgálói feladatok ellátása.
    jan. 25.
  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz szükséges előkészületek megtétele Étlap teljeskörű ismerete Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
    jan. 26.
  • -Munkakörnyezet tisztán tartása -Teríték kihelyezése -Vendégek fogadása és szakszerű kiszolgálása -Étlap és ételek összetevőinek ismerete -Rendelés felvétel (idegennyelven is) -Fizettetés, online pénztárgép használatának ismerete -Munkarend és szabályok betartása...
    jan. 25.

    1061 Budapest, Székely Mihály utca 2.
    Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz szükséges előkészületek megtétele Étlap teljeskörű ismerete Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása
    jan. 24.
  • Felszolgáló-pultos Karriertipp!

    2230 Gyömrő, Munkás utca 18.
    Felszolgáló-pultos munkatársat keresünk gyömrői étterembe Nyugdíjas dolgozó jelentkezését is várjuk. Munkaidő:Heti4-5 munkanap Betanítást is vállaljuk Szükség esetén szállást,lakást vagy utiköltséget biztosítunk Versenyképes fizetést biztosítunk
    jan. 21.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim