Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

19 db találat
Szűrés
  • Könyvkötő-vágó Karriertipp!

    1106 Budapest, Fátyolka utca 1.
    Elvégzi a könyvkötői és vágói feladatokat a technológiai, az eredményességi és hatékonysági elvárásoknak megfelelően. Közreműködik a kötészeti munkaterületek tevékenységében, hogy az a termelésirányítás elvárásainak megfelelően legyenek elvégezve.
    tegnap 12:30
  • Asztalos Karriertipp!

    2142 Nagytarcsa
    Bútorok gyártása, szerelése, szakipari vagy betanított munka
    tegnap 18:55
  • Algépész Karriertipp!

    7630 Pécs, Edison utca 1.
    Az erőmű kalorikus gépeinek és segédberendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése, kisebb hibajavítások, karbantartások elvégzése Külső vállalkozó által végzett karban...
    tegnap 12:40
  • a területéhez tartozó mezőgazdasági gépek állapotfelmérése, helyszíni szervizelése és javítása új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele munka dokumentálása e-munkalapon
    ápr. 14.
  • Gépészeti berendezések javítása (szeparátor, ventilátor, szivattyúk stb.) Karbantartáshoz kapcsolódó kiegészítő tevékenységek Anyagszállítás emelőtargoncával, kézi anyagmozgatás
    ápr. 12.
  • Szakács Karriertipp!

    9600 Sárvár, Vadkert körút 5.
    Ételek magas színvonalon történő elkészítése, majd azok tálalása és tárolása, A rábízott feladatok maradéktalan, szakszerű elvégzése
    ápr. 12.
  • Autószerelő Karriertipp!

    4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 50.
    Tehergépjárművek-, autóbuszok- és pótkocsik minőségi szervizelése
    ápr. 11.
  • Autószerelő

    1184 Budapest, Lakatos út 61.
    Budapest XVIII. kerületében működő márkafüggetlen  gépjármű szervizünkbe keresünk önálló, megbízható, munkájára igényes autószerelő munkatársat.
    ápr. 11.
  • Különféle italok készítése, Ital- fagyi-alapok (gyömbér, gyümölcs, stb) készítése, Sütemények szeletelése, díszítése, A pulton belül minden munkafolyamatot megtanulhat, így előbbre jutás lehetősége is van, Törölgetés, fehérmosogató kisegítése, Szükség esetén, ha tudja kisegíti a...
    ápr. 10.
  • - karbantartási feladatok ellátása
    ápr. 10.
  • Bőrdíszműves (nő/férfi) Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2000 Szentendre
    Cégünk szentendrei munkavégzéssel keres bőrdíszműves nőt vagy férfit, aki az alábbi munkafolyamatokban jártas: - szabás és/vagy előkészítés - varrás/tűzés Vadászati felszereléseket és rendvédelmi szervek felszerelési tárgyait gyártjuk, elsősorban külföldi partnereink számára...
    ápr. 10.
  • szendvics készítés tojás ételek késztítése reggeli készítés előkészítés snack menü tervezés könnyű ebéd készítés alapanyag rendelés munkaterület rendben tartása
    ápr. 08.
  • Gyepfelületek gondozása, automata öntözőrendszer karbantartása, díszfák, díszcserjék, évelők, egyéb dísznövények ápolása/telepítése. Növényvédelem.
    ápr. 07.
  • Karosszéria lakatos

    2100 Gödöllő, rét utca 18.
    Személygépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek cseréje, összeszerelése, föl- és leszerelése, hegesztési műveletek végzése
    ápr. 03.
  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

    2080 Pilisjászfalu, Rigó utca 36.
    Budapesti társasházi és közintézményi projekteken épületgépész szakmunka
    ápr. 02.
  • Lakatos, hegesztő

    7630 Pécs, Házgyár utca 5.
    Határozatlan idejű munkaviszonyra keres, több mint 25 éves múlttal rendelkező villamosipari cég lakatos ill. hegesztő végzettséggel rendelkező munkatársat, áramszolgáltatói és energetikai munkák primer szerelésére.
    ápr. 02.
  • gépi fűnyírás sövényvágás, metszés, gyomlálás zöldhulladék szállítás rakodással gyepszellőztetés, gyeptrágyázás lombgyűjtés füvesítés
    márc. 28.
  • Cukrász

    2030 Érd, Felső utca 60.
    Cukrász üzemünkbe szakképzett cukrász munkatársakat keresünk Érden a Soós-Pék-Gép Kft-be. Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a Soós Pékésgben Érden 8:00-14:00 óra között! Bérezés megegyezés szerint!
    márc. 22.
  • - Belföldi és esetenként nemzetközi árufuvarozás - Telephelyek közötti áruszállítás - Az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése - Menetokmányok pontos vezetése
    márc. 20.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim