Állások, munkák német nyelvtudással, szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

13 db találat
Szűrés
  • Medencefedés szállításában és telepítésében való részvétel: fedések szállítása Ausztria, Németország és Magyarország területére, telepítés, szerelés során a kollégák munkájának támogatása, csomagolási feladatok ellátása.
    ma 00:00
  • Földmunkagép utáni kábelfektetés, bitumenezés, térkövezés. Segédmunka. München közelében, kb 50 km-re Münhentől.
    ápr. 15.
  • Német nyelvtudással ( tárgyalóképes szint ) rendelkező segédmunkás kollégát keresünk villanyszerelő csoportok mellé. Munkavégzés helye Németország.
    ápr. 15.
  • Feladatok: - online értékesítési portálok napi szintű menedzselése - vendég foglalások kezelése - telefonok kezelése, irodai adminisztráció - aktív részvétel a hotel marketing tevékenységében, rendezvények, programok szervezésében, lebonyolításában
    ápr. 13.
  • Karbantartó

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Németország
    Betanított munka, szivattyúk kezelése tankolása karbantartása a munakakör.
    ápr. 12.
  • Idősgondozó - Németország

    Németország
    A Hausengel családi vállalkozásként 2005 óta közvetít válogatott és ellenőrzött megbízásokat elégedett gondozói részére. Hosszú évek tapasztalata, hogy csak szívvel-lélekkel végzett munkával lehetünk sikeresek, melynek érdekében tanácsadóink nap mint nap azon igyekeznek, hogy ön...
    ápr. 09.
  • Asztalos

    Ausztria
    Bútorgyártás műhelyben Bútorok kiszállítása és összeszerelése helyszínen Magas értékű konyhabútorok gyártása és beszerelése
    ápr. 08.
  • szerviz kocsival helyszínre történő kiszállás, tervezett karbantartások elvégzése a gépeken, problémák diagnosztikája (mechanikai, elektronikai, hidraulikus hibák feltárása) és azok elhárítása, elvégzett munka pontos, napi szintű dokumentálása, munkavégzés helye országos...
    ápr. 05.
  • Felszolgáló

    8230 Balatonfüred, Zákonyi Ferenc utca 6.
     Rendelés felvétel.Vendégek kiszolgálása,asztal lepakolása rendberakása,evőeszközők törölgetése,vendégtér,terasz rendben tartása.
    ápr. 04.
  • Németországban Germering és Dachauban távvezeték kiépítésnél 7,5 tonnás billencses tehergépjárművek vezetése szükség esetén lapátolás.
    ápr. 03.
  • Vendégek fogadása és szakszerű kiszolgálása a szállodai standardok szerint Ételek, italok felszolgálása Vendégek fizettetése Éttermi eszközök és berendezések tisztán tartása Nyitási és zárási feladatok elvégzése
    márc. 25.
  • Gyakorlattal rendelkező, munkáját megszállottan szerető felszolgáló-pultos kollégát keres a balatonföldvári Kukorica Csárda.
    márc. 20.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim